60-ročné sestry-dvojičky pracujú ešte stále na tom istom mieste už 40 rokov: Zákazníci ich milujú!

Dve sestry dvojičky z Utahu spolu pracujú už 40 rokov v tej istej reštaurácii McDonald’s. Ellen a Elaine Hamiltonovci začali pracovať v McDonald’s, keď mali 20 rokov. Dnes sú vo svojej komunite dobre známe a milované.

„Toto je môj domov,“ hovorí Elaine. „Poznám ľudí, ktorí tu chodia. Poznám manažéra. Poznám všetkých.“

Elaine povedala, že zákazníci často poznamenávajú, ako dobre ona a Ellen robia svoju prácu. Samotná Ellen povedala, že svoju prácu má rada, pretože pri rozvoze jedla v reštaurácii stretáva veľa ľudí.

V skutočnosti Elaine a Ellen, tvrdia, že ich práca baví hlavne preto, pretože sú najlepšie kamarátky. A funguje im to naozaj dobre, a to až tak, že jeden zákazník nedávno požiadal prezidenta McDonald’s, aby ich vyznamenal.

Darin Angeli, zástupca spoločnosti Watson Management, majiteľ a prevádzkovateľ McDonald’s, ocenil sestry za ich roky služby počas ceremónie v reštaurácii.

„Veľa pre nás znamená, že si dokážeme udržať zamestnancov tak dlho,“ povedal. „Nerobia radosť len našim zákazníkom, ale aj nám. Pracujú s nami tak dlho, že im môžeme dôverovať a spoľahnúť sa na ne. Sestry sú tu každý deň a to pre nás veľa znamená. Znamená to pre nás celý svet.“

Greg Hamilton, brat Ellen a Elaine, opísal sestry ako „veľmi tvrdo pracujúce a úžasné osoby.

Švagriné oboch žien povedali, že ani Ellen, ani Elaine neplánujú odísť do dôchodku. „Šesťdesiatka je pre nich len číslo.“

Prajeme im všetko dobré v osobnom aj pracovnom živote!

Prečítajte si:

Ak sa Vám článok páčil, neváhajte ho zdieľať so svojimi priateľmi na Facebooku! Šírte svetom krásne a pozitívne správy!