85-ročný muž napísal priateľke list, aby si život užívala plnými dúškami! Toto sú jeho rady!

Keď budete mať celý život za sebou, možno vás prepadne myšlienka, čo ste mali v živote urobiť inak, aby ste boli šťastnejší.

Jeden taký list poslal muž, ktorý chcel dodať odvahu svojej priateľke, ktorá bola o 25 rokov mladšia, než on sám. Mužovi bolo už 85 rokov a tak chcel poradiť v živote niekomu, na kom mu veľmi záležalo.

Dôležité myšlienky si mnoho ľudí necháva pre seba, pritom by ale mohli pomôcť ostatným s tým, ako so životom naložiť. Mnoho z nás totiž nedbá na to, že život je iba jeden, a trpí ho. Iba ho prežívajú, ale neužívajú si ho naplno. Dávajte pozor na to, či váš život nie je iba práca a povinnosť. Dôležité je vedieť odpočívať a užívať si pohodu a relaxáciu.

Aj keď vo svojom veku muž stále pracuje na polovičný úväzok, neradí ostatným, ako majú žiť. Užíva si čas so svojou rodinou, pochopil, že je to veľmi dôležité nielen pre neho, ale aj pre ostatných. Pokiaľ budete v živote spokojní, prejaví sa to nielen na vašom zdraví alebo vzhľade, ale tiež budete v práci oveľa úspešnejší.

Muž jej v liste prezradil, že keď ide do obchodu, nosí len to najlepšie oblečenie.

V živote by ste nemali čakať na zvláštne príležitosti alebo na to, či si máte na seba vziať drahý šperk alebo kúsok oblečenia. Konajte vždy podľa toho, ako sa budete cítiť a vezmite si na seba, čo budete chcieť, aj keď len pôjdete s odpadkami. Noste to, čo sa vám páči, nešetrite si vaše drahé oblečenie na potom…

Urobte tak, čo najskôr to bude možné. Užívajte si života so všetkým, čo vám ponúka.

Čo by ste daný deň robili, keby ste vedeli, že už ďalší deň nebude? Užívali by ste si ho na maximum a možno by ste skúsili aj veci, na ktoré ste doteraz nemali odvahu.

Hovorte svojim najbližším, že ich máte radi, volajte si častejšie a berte život taký, aký je.

Ak sa Vám článok páčil, neváhajte ho zdieľať so svojimi priateľmi na Facebooku! Šírte svetom krásne a pozitívne správy!