Bezdomovec našiel šek na sumu 10 000 dolárov a rozhodol sa, že ho vráti majiteľke: Tá sa mu rozhodla odvďačiť a pomohla mu, čo mu zachránilo život!

Karma existuje a Elmer Alvarez je toho dôkazom! Keď na ulici našiel šek na sumu 10 000 dolárov . Mohol si peniaze nechať pre seba a svoju priateľku … Namiesto toho však vyhľadal osobu, ktorej šek patril a vrátil ho.

Roberta Hoskieová sa zachovala rovnako ohľaduplne, ako poctivý muž!

Roberta, ktorá sa v minulosti sama ocitla na ulici, sa rozhodla mužovi odvďačiť. Pozvala ho do svojej kancelárie, kde mu pred médiami verejne poďakovala a povedala mu o zmenách, ktoré ho čakajú!

Alvarez absolvuje kurz angličtiny, pracovné školenia a dostal tiež pozvánku na pracovný pohovor! Dobré správy ale nekončia! On i jeho priateľka dostali byt, v ktorom je nájom zaplatený na 6 mesiacov! Keď si prácu udržia, budú za byt platiť už sami!

Roberta chápe, že občas stačí naozaj málo a každý môže skončiť na ulici. Celý jeho život sa zmenil! Karma sa vždy vráti!

Zdieľajte tento inšpirujúci príbeh!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah.

Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.