Bezdomovec s obrovským srdcom: Predáva limetky a za peniaze tak kŕmi túlavé mačičky, aj keď je sám vlastne denne hladný!

Toto je skutočne ohromujúci príbeh bezdomovca z Thajska. Áno, aj tí, ktorí nič nemajú, sú schopní zájsť tak ďaleko, že budú sami hladovať len aby nakŕmili túlavé zvieratká…

Loong žije ťažký život na ulici a železničná stanica je jeho „domov“. Nemá peniaze, takže prídely jedla sú na jeho programe zriedkavejšie. Ale má veľké srdce.

Na ulici predáva limetky a za zarobené peniaze kupuje jedlo pre túlavé mačky.

Možno nemá žiadne deti, ale pozná zodpovednosť za starostlivosť.

Niekedy nemá dostatok jedla pre seba a je hladný, ale nech sa deje čokoľvek, jeho prvoradou prioritou je vždy nakŕmiť svoje milované mačky. Pre neho sú jeho rodinou a spoliehajú sa na neho.

Keď si ho všimol miestny holič, rozhodol sa mu pomôcť – ostrihal ho a dal mu úplne nové oblečenie.

Bezdomovec sa po zmene opäť vrátil na na ulicu predávať limetky, pretože jeho život bez milovaných mačiek nemá zmysel. Nemali by sme niekoho súdiť na základe jeho vzhľadu. Hoci je Loong Dum bezdomovec a vyzerá drsne, má veľké srdce.

Jedno vieme určite, muž určite inšpiroval mnoho ľudí na celom svete, aby prejavili lásku, súcit a pomocnú ruku tým, ktorí to potrebujú – či už sú to ľudia alebo túlavé zvieratá.

Úžasný, človek s naozaj veľkým srdcom. Ak súhlasíte, zdieľajte tento príbeh so svojimi priateľmi na Facebooku.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!