Biologickú mamičku celý život hľadal a našiel až po dlhých 35 rokoch! Pozrite sa na ich dojemné stretnutie!

Stacey Faixovej bolo iba 15 rokov, keď porodila chlapčeka, ktorého sa nakoniec rozhodla dať na adopciu. V tom čase bohužiaľ nemohla inak, bola veľmi mladá a adopcia pre ňu bola jednou z najlepších možností.

Chlapec sa však neskôr rozhodol svoju biologickú matku nájsť, celý svoj doterajší život zasvätil tomu, aby sa s ňou jedného dňa mohla stretnúť. So Stacey sa stretol o viac ako tri desaťročia neskôr.

Stacey žila svoj život, ale nikdy na svojho chlapca nezabudla, na ten pocit, keď sa ho musela vzdať. V jej srdci bolo stále prázdne miesto, ktoré čakalo na zaplnenie. Nečakala, že by sa s ním jedného dňa mohla stretnúť, ale život je plný krásnych prekvapení. „Zrazu som sa stala matkou, nemohla som si dieťa nechať, nemohla som ho vychovávať,“ spomína.

Chlapec bol adoptovaný rodinou z Pensylvánie a dostal meno Stephen Strawn. Teraz má 35 rokov a jeho život je šťastný. Je ženatý, je v armáde, žije normálny a veselý život. Stále však musel myslieť na svoju biologickú matku. Túžil ju nájsť.Hľadal som ju roky, ale celý čas som sa dostával do slepých uličiek. Môj rodný list sa stratil, čo všetko ešte skomplikovalo. Ale nejako som vždy cítil, že sa to raz podarí,“ spomína.

V novembri 2017 konečne nadobudol účinnosť nový zákon, ktorý umožnil adoptívnym rodičom požiadať o rodný list s totožnosťou biologických rodičov. Tento zákon pomohol Stephenovi v roku 2018 konečne nájsť svoju biologickú matku.

Keď sa Stephen dozvedel, že jeho matka pobeží maratón, kontaktoval prezidenta tímu, aby tajne zorganizoval ich schôdzku. Z radostného stretnutia bolo zhotovené aj dojemné video, na ktorom môžete vidieť, ako Stacey dostáva do rúk list, kde stojí:

Je to 13 075 dní, čo sme sa naposledy videli.“ Zrazu Stacey zazrie svojho syna. Málokto dokázal zadržať slzy.

Následne spolu matka a syn bežali polmaratón.

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a rodinou a šírte radosť a šťastie vo svojom okolí.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!