Bola obeťou vážnej dopravnej nehody: O rok neskôr však našlo dievča na mieste kyticu s odkazom od neznámej osoby!

Život 26-ročnej dievčiny menom Ruth sa pred rokom obrátil hore nohami. Mladá žena sa vydala na jazdu na bicykli, keď sa stala obeťou vážnej nehody. Ruth bola zranená tak škaredo, že potrebovala okamžitú lekársku pomoc.

Našťastie náhodní okoloidúci boli pohotoví.

Na ich láskavosť spomína dodnes: „Takmer celú hodinu so mnou zostalo asi päť alebo šesť ľudí, kým neprišla sanitka. Keď som ležala na ceste, pokrytá krvou a modrinami a so zlomenými kosťami, všetci sa o mňa starali. Niekto z nich dokonca bežal domov pre prikrývky, vankúše a karimatky, aby som bola v teple. Jedna žena, Camila, so mnou išla aj do nemocnice a zostala, kým nedorazila moja sestra.“

Teraz je úplne vyliečená, ale neustále ju zaplavujú spomienky, keď ide okolo miesta nehody do práce. Avšak nedávno bolo niečo inak – cudzinec tu zanechal kyticu s neuveriteľným odkazom.

„Ahoj! Áno, tieto kvety sú práve pre teba! Zanechávam kvety po celom Londýne, aby si ľudia uvedomili svoju hodnotu a neobyčajnosť. Môžeš si ich nechať alebo ich odovzdať niekomu inému, pokiaľ budeš chcieť! Ak budeš mať čas, tu je moja adresa; rád by som počul o niekom, o kom si myslíš, že je pre teba neobyčajný – taký malý zázrak! Ďakujem a maj krásny deň!”

„Ešte stále sa usmievam. Zdieľala som snímku s priateľmi a rodinou, aby som šírila lásku a potom na sociálnych sieťach, pretože toto gesto bolo príliš krásne, že by bola škoda sa oň nepodeliť,“ napísala Ruth. Odkaz nebol určený iba pre Ruth, ale pre každého, kto potrebuje trochu tej duchovnej útechy a povzbudenia, aby sa ráno zobudil s úsmevom.

Tento príbeh iba potvrdzuje silu náhodných skutkov láskavosti – dokonca aj tých anonymných.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!