Český vodič začal blikať na policajtov: Keď ho zastavili, poprosil ich, aby mu spravili doprovod do nemocnice pre jeho rodiacu ženu!

Policajti obvodného oddelenia polície Kúpele Bohdaneč boli vyslaní na akciu, kde sa mali na vozovke nachádzať kusy polystyrénu. Pri návrate boli však potrební oveľa viac.

Keď sa policajti vracali späť na stanicu, zozadu na nich začalo trúbiť a blikať osobné vozidlo.

Policajti zastavili a šli zistiť, čo sa deje, prečo vodič idúci za nimi na seba týmto spôsobom upozorňuje. Počas malej chvíle zistili, že muž má vo vozidle svoju rodiacu partnerku a poprosil ich o pomoc!

Policajti vyhodnotili, že bude rýchlejšie ženu odprevadiť do nemocnice, než na miesto zavolať rýchlu záchrannú službu.

Za použitia policajných majákov, rodiacu ženu odprevadili nielen k bránam nemocnice, ale až k dverám príjmu na pôrodnú sálu. Potom už všetko bolo ako má a onedlho sa narodil zdravý chlapec.

Muž im poďakoval za pomoc, ktorú mu policajti poskytli v tejto kritickej a adrenalínovej situácii, keď sa ponáhľal s rodiacou ženou do nemocnice, za ich ľudský prístup.

Gratulujeme rodičom a policajtom ďakujeme!

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!