Chlapček sa narodil so vzácnou chorobou a bez očí: Ľudia jeho mamu veľmi odsudzovali, lebo nešla na POTRAT: Jej odpoveď ich však všetkých UMLČALA!

Lacey Buchananová je rodáčka zo Stredného Tennessee, ktorá si s manželom Chrisom užíva výchovu dvoch veselých chlapcov Christiana a Chandlera. Zdieľa príbeh svojej rodiny a šíri posolstvo nádeje v Boha. Je zanietenou bežkyňou, milovníčkou kníh a nasledovníčkou Krista a svoje vzdelanie plánuje využiť na prax v oblasti obhajoby zdravotného postihnutia a vzdelávania.

Lacey Buchananová začína svoj príbeh o tom, ako bola nadšená, keď sa dozvedela o tehotenstve. Lenže po mesiaci jej lekári oznámili, že s jej dieťaťom nie je niečo v poriadku.

Keď sa Christian narodil, všetko sa ešte zhoršilo.

Chlapec sa narodil s veľmi vzácnou chorobou zvanou Tessier’s Clefts, čo znamenalo, že Christian nebol schopný úplne zavrieť ústa – a bohužiaľ sa mu ani nevytvorili oči.

Christian je postihnutý vzácnou deformáciou.

Je jedným z iba 50 ľudí na svete, ktorí sú postihnutí syndrómom amniotických pruhov (ABS), ktorý obmedzuje prietok krvi počas vývoja plodu.

V dôsledku toho sa malý Christian narodil s rázštepom pery a podnebia a bez očí. Spolieha sa na zvuky a svoj hmat.

Všetci na neho od malička pozerali a jeho matka za sebou počula škaredé ohováranie, nech už išla kamkoľvek.

Mladá mama spomína, že jedna žena jej dokonca povedala, že je hrozná matka, pretože nešla na potrat, a nebola posledná.

Týchto kritikov umlčala domácim videom, ktoré sa stalo virálnym.

V ňom Lacey rozpráva svoj príbeh a potom predstaví Christiana pred kamerou. Je to veselé a chichotajúce sa bábätko, ako každé iné. Vyzerá síce trochu inak ako jeho rovesníci, no jeho radosť prináša šťastie ľuďom okolo neho. Je to dar od Boha, je to dieťa, ktoré si zaslúži byť na tomto svete!

Teraz sú mama a jej syn inšpiráciou pre milióny ľudí. Christian je teraz tiež starším bratom a svoju rolu ochranára miluje!

Zdroj Foto: Lacey and Christian Buchanan/Facebook

Prečítajte si tiež:

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a rodinou a šírte radosť a šťastie vo svojom okolí.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.