Chlapčeka šikanovali za jeho veľmi dlhé vlasy: Nič si z toho nerobil, pretože ich chcel darovať deťom, ktoré ich stratili…

Iba 8-ročný chlapec Christian znášal posmešky a šikanovanie od rovesníkov za jeho dlhé vlasy. Zniesol aj to, že ho volali dievča, že si z neho robili srandu za jeho vlasy po pás, priťahoval nesúhlasné pohľady aj dospelých.

To všetko však robil pre deti, s ktorými sa nikdy nestretol. 

Viac ako dva roky si pestoval vlasy, aby ich mohol darovať deťom, ktoré ich stratili.

Sám povedal, že sa mu nepáčilo ako vyzeral, ale vydržal to. Dodal, že keď mal 6 rokov, v televízií videl program, kde deti kvôli chemoterapií o vlasy prišli. Zapôsobilo to na neho tak, že sa im rozhodol pomôcť. Vlasy si nechal narásť, aby ich následne daroval do jednej organizácie, ktorá z nich robí parochne.

Christian si uvedomoval, prečo je triede svojim spolužiakom na posmech, ale krásny skutok, ktorý spravil mu za to stál. Po 2 rokoch, čo mu narástli vlasy na 30 cm, si ich nechal skrátiť a daroval ich.

Chlapček má dnes už klasický pánsky strih, ale na srdiečku úžasný pocit, že niekomu pomohol pomôcť.

Zdieľajte tento krásny a inšpirujúci príbeh so svojimi priateľmi na Facebooku!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!