Chlapec napísal odkaz na účtenku v reštaurácií: Čašníka síce pobavil no svojho ocka strápnil!

Malý chlapec napísal vtipnú poznámku na účtenku, keď jeho otec šiel po zaplatení účtu na záchod. Čašníčky na tento deň pravdepodobne nezabudnú.

Deti často dokážu byť až príliš výrečné alebo všeobecne robia veci, ktorými nevedomky strápnia svojich rodičov, ale zároveň pobavia spoločnosť. Vtipným príkladom je tento 4-ročný chlapec zo škótskeho Edinburghu, ktorý rozosmial čašníkov svojou úprimnou poznámkou.

Totiž napísal na účtovný lístok, keď išiel jeho otec po zaplatení na záchod vykonať svoju potrebu.

V škótskom hlavnom meste Edinburghu v reštaurácii Woodland Creatures čakalo čašnícky personál veľmi vtipné prekvapenie, keď našli účtenku s intímnou informáciou o otcovi 4-ročného chlapca. Ten si šiel užiť počas večera spolu so svojou rodinou dobré vegánske jedlo, avšak akonáhle sa všetci najedli a dostali účet, stalo sa niečo veľmi vtipné.

Akonáhle totiž otec zaplatil účtenku, rozhodol sa ešte pred odchodom rýchlo navštíviť toaletu.

Zatiaľ čo však vykonával svoju potrebu, mladý chlapec sa rozhodol vziať ceruzku a túto skutočnosť napísať na lístok, aby upozornil čašníkov, čo sa s ním stalo a kde teraz je:

„Otec musel ísť vykonať potrebu.“ Keď rodina opúšťala reštauráciu, čašník Carlos si odkaz všimol a s úsmevom na tvári sa rozhodol pochváliť chlapca za jeho rukopis.

Čašník teda dobehol otca na odchode a odovzdal mu tento list. Ten však sčervenal a nevedel, ako sa má v tejto chvíli zachovať. Hoci bol na svojho syna pyšný za to, ako krásne napísal list, a mal potrebu uistiť personál, že je všetko v poriadku, cítil sa trápne, pretože išlo o pomerne intímnu záležitosť. Našťastie to však vzal s nadhľadom a nakoniec sa všetci, vrátane personálu, zasmiali.

Rukopis štvorročného dieťaťa s ľahko tajomným posolstvom sa neskôr rozšíril internetom ako lavína.

Ak sa Vám článok páčil, neváhajte ho zdieľať so svojimi priateľmi na Facebooku! Šírte svetom krásne a pozitívne správy!