Deti v škole sa jej smiali za to, že je „tučná“: Keď sa o tom dozvedel tento úžasný chlapec, spravil niečo skutočne úžasné!

Stále je priveľa prípadov, keď mladí ľudia zastrašujú a šikanujú svojich rovesníkov. Nech je nám tento príbeh pripomienkou, že násilie a nenávisť nemajú na tejto planéte miesto.

Eliminovať násilie medzi mladými ľuďmi nie je jednoduché, pretože je často skryté. Ale našťastie existujú aj príbehy, ktoré ukazujú, že tomuto zlu sa dá odolať.

KEĎ PRÍDE VALENTÍN…

Na Valentína je v niektorých školách zvykom, že sa žiaci navzájom obdarúvajú. To urobila aj 12-ročná žiačka základnej školy Aislinn, ktorá upiekla koláčiky a rozdala ich spolužiakom.

Ani  od jediného spolužiaka však nedostala žiaden darček. Dôvodom je, že má o niečo bohatšiu postavu a nikto ju vlastne nebral vážne.

A čo je najhoršie, na ceste domov mala nepríjemný zážitok v školskom autobuse, keď jej jeden z chlapcov povedal, že darček nedostala, pretože je príliš tučná.

Keď sa Aislinn vrátila domov, rozplakala sa a zverila sa svojej matke. Jej matka sa s príbehom svojej dcéry zverila svojej kamarátke, ktorá ho povedala svojmu 15-ročnému synovi.

Toho sa jej príbeh veľmi dotkol a rozhodol sa spraviť niečo výnimočné!

Na druhý deň sa tento chlapec objavil v škole a Aislinn odovzdal obrovského plyšového medveďa a kvety. Týmto spôsobom chcel ukázať podporu tomuto dievčaťu a zároveň vzdorovať darebákom, ktorí sa jej vysmievali.

Pozrite si video nižšie a zdieľajte tento inšpiratívny príbeh so svojimi priateľmi a rodinou!

 

Jim Greiner

Uverejnil používateľ Abby Hoffman Piatok 16. februára 2018

 

Prečítajte si tiež:

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a rodinou a šírte radosť a šťastie vo svojom okolí.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.