Dievčatko túžilo mať copíky ako aj jej priateľky: Jej slobodný otecko sa pre ňu naučil zapletať a jeho vlasové kreácie si zamilujete aj vy!

Otecko menom Greg Wickherst z Colorada v USA je slobodným otcom malej dcérky Izzy. Ako slobodný rodič musí zastať povinnosti nielen otca, ale aj matky.

V náplni jeho práce sú veci ako domáce práce, tak aj česanie vláskov jeho malého dievčatka.

Lenže oteckovia spravidla nevedia vykúzliť na hlavách svojich dcér moderné a oslnivé účesy. V tejto oblasti bol Greg úplne beznádejný. Až sa jedného dňa všetko zmenilo.

Greg je skvelý otec. Zvláda každodenné povinnosti aj časovú tieseň na jednotku s hviezdičkou. Rovnako ako väčšina rodičov, aj on vozí svoju dcéru do školy a zo školy, na krúžky, pripravuje obedy do krabičky, nakupuje, perie, žehlí, upratuje, pomáha s domácimi úlohami a číta rozprávky pred spaním. To všetko sám.

Musí zastať povinnosti oboch rodičov a treba podotknúť, že to zvláda skvele.

Je tu však jedna oblasť, v ktorej si Greg pripadal úplne stratený, a síce úprava dlhých vlasov svojej dcéry Izzy. Dlho sa snažil aj o obyčajný cop a zastrihnutie ofiny, lenže výsledok bol vždy rovnaký – krivý chvost s cik cak ofinou.

Ukázalo sa, že úprava vlasov je pre Grega oveľa ťažšia, než si myslel. Greg je ale odhodlaný otec. Keď už prekonal toľko prekážok a naučil sa toľko vecí, rozhodol sa, že to tak bude aj s vlasmi jeho dcéry.

Rozhodol sa o účesoch dozvedieť viac, aby sa Izzy už nikdy nemusela hanbiť vyjsť von.

Greg pracuje na škole, kde sa okrem iného nachádza aj školské kaderníctvo. Tak Greg začal tráviť prestávky práve tu. Pre študentov to bolo skvelá zábava, Gregovi poskytli množstvo užitočných rád ohľadom starostlivosti o vlasy a ich úpravy. Dokonca si mohol aj niektoré účesy vyskúšať. Síce to chvíľu trvalo, avšak pomaly, ale iste sa Greg naučil robiť nielen copy, ale aj vrkôčiky.

Dnes je jeho Facebook účet plný tých najúžasnejších účesov, aké si len viete predstaviť.

Vytvoril aj facebookovú stránku, kde zverejňuje všetky svoje výtvory, dokonca zdieľa a radí rôzne tipy a triky.

Pokiaľ Greg niekedy bude uvažovať nad zmenou povolania, je takmer isté, že ako kaderník sa rozhodne nestratí. Má skutočný talent.

Prečítajte si tiež:

Zdroj Foto: The hair dad/Facebook

Ak sa Vám článok páčil, neváhajte ho zdieľať so svojimi priateľmi na Facebooku! Šírte svetom krásne a pozitívne správy!