Dievčatko vošlo na javisko talentovej súťaže – od stresu sa však rozplakalo. Porotkyňa sa vtedy postavila a okamžite ju šla objať!

V speváckej súťaži „Voice“ pre deti okrem iných, talentovaných dievčat a chlapcov vystúpilo aj malé, roztomilé dievčatko s tmavými vlasmi a kvetovanými šatami. Spievať začala a všetci boli nadšení, keď sa jej podarilo ohromiť jedného z porotcov.

V tej chvíli to ale nevydržali jej nervy a dievča sa rozplakalo! Nebola tak schopná pokračovať vo svojom vystúpení ďalej.

Porotkyni, ktorej sa jej výstup páčil natoľko, že sa otočila a prejavila tak o malú súťažiacu záujem spozorovala, že dievča začalo plakať. Namiesto slovného utešovania sa okamžite zdvihla, rozbehla sa k nej a objala ju.

Tým sa dievča upokojilo natoľko, že bolo schopné pokračovať. Je veľmi pekné vidieť súcit a porozumenie aj v takto veľkej a svetoznámej súťaži. Čas od času sa stane, že sa deti jednoducho na pódiu zrútia a rozplačú sa. Či už je to z dôvodu radosti alebo stresu, ani v jednom prípade nejde o nič zábavné. V oboch prípadoch sa jedná o silné emócie, ktoré malé deti nevedia správne spracovať a poradiť si s nimi.

Pozrite si jej vystúpenie TU:

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!