Dojemné stretnutie majiteľky a jej psíka: „Tornádo nám vzalo domov, ale nie naše životy a našu lásku…“

Internetom kolujú snímky po lokálnom tornáde s označením EF2 z Arkansasu. Okrem spustošeného okolia má náš príbeh dobrý koniec.

Majiteľka sa totiž zázračne opäť stretla so svojim psom, ktorý nebol vážne zranený, napriek tomu, že celé tornádo strávil vonku v blízkosti domu.

Akonáhle sa mladý pár dozvedel o tornáde, rýchlo sa obaja schovali do úkrytu.  Bohužiaľ nemali čas zobrať so sebou svojich domácich miláčikov, ktorí sa od strachu niekde schovali. Keď bolo po všetkom, obaja sa šli presvedčiť na vlastné oči, či naozaj aj ich dom zasiahlo ničivé tornádo. Pohľad na trosky domu pôsobí až desivo. Žena a majiteľka psa, začala hlasno volať mená jej psíka, no v duchu sa s ním už lúčila…

Keď ho však uvidela, že je živý a zdravý – od radosti jej po tvári stekali slzy…

„Tornádo nám odnieslo celú strechu preč. Pes Danny a sučka Pam je ako zázrakom v poriadku, len po tornáde bol Danny hluchý, ale sluch sa mu už pomaly celý vrátil… Ešte nám chýbal jeden člen rodiny, mačka Lady, ktorú sme nenašli.“

Druhý deň  aj mačka našla cestu späť domov a rodina je zase kompletná. Okrem zničeného domu a ďalších nehnuteľností, sa nikomu nestali žiadne vážne zranenie.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!