Dojemný príbeh, ktorý vás chytí za srdce: Cudzí muž rozplakal matku 2-ročného chlapca za to, čo urobil a povedal…

Každý má životný príbeh, nejakú radosť i trápenie. Míňame sa v obchodoch a na uliciach bez toho, aby sme o sebe navzájom vedeli alebo premýšľali.

V tomto príbehu sa stretne malý chlapec s cudzím starým mužom. Ten urobí nečakanú vec a poodhalí cudzím ľuďom kúsok zo svojho života.

Chlapcovu mamičku tak zanechá plačúce uprostred obchodu.

Alyssa Hackerová sa jedno sobotné popoludnie vydala so svojim synom na nákupy. Mala dohodnutú schôdzku, ale zostávala jej ešte chvíľa času, a tak vzala dvojročného Owena k plyšovým hračkám, aby sa chvíľu zabavil. Owenovi sa veľmi zapáčili traja plyšoví dinosaury. Alyssa mu však povedala, že si môže vybrať iba jedného z nich.

Owen sedel v nákupnom košíku a usilovne premýšľal, ktorého z dinosaurov si vybrať. Zrazu zdvihol hlavu a zavolal „Ahoj!“ na postaršieho pána, ktorý bol blízko. Ten mu odpovedal: „Ahoj, zlatíčko.“

V tej chvíli Alyssa spozornela a neskôr priznala, že šialený svet, v ktorom žijeme, ju donútil na chvíľu zaváhať, či cudzí muž nie je príliš blízko jej syna.

Ukázalo sa, že muž nemá žiadne zlé úmysly. Vytiahol z peňaženky bankovku a strčil ju chlapcovi do vrecka na košeli.

Potom sa otočil na Alyssu a so slzami v očiach jej povedal: „Viete, minulý týždeň som prišiel o dvojročného vnuka. Nechajte si tie peniaze a kúpte mu všetkých troch dinosaurov.“

Potom Owena pohladil po chrbte, utrel si slzy a odišiel.

Owen mu zamával a zakričal: „Ďakujem!“ Akt láskavosti ju dohnal k slzám, a tak sa uprostred obchodu rozplakala. Neskôr celý príbeh zdieľala na Facebooku a ten sa rýchlo rozšíril. Všetkých dojalo, ako sa bolesť toho muža premenila na dobrý skutok. Ako nikdy nevieme, kto si nesie aké trápenie.

Owen vraj miluje všetky tri dinosaurami a nedá ich z ruky. Alyssa vie, že raz pochopí aj príbeh, ktorý je s nimi spojený. Vraj si dinosaury schovajú a nikdy ich nevyhodia. Budú pre nich stálou pripomienkou láskavosti a ľudskosti, ktorá môže náhodne vzniknúť medzi úplne cudzími ľuďmi.

Ak sa Vám článok páčil, neváhajte ho zdieľať so svojimi priateľmi na Facebooku! Šírte svetom krásne a pozitívne správy!

Prečítajte si tiež:

Starenka nastúpila do taxíku a svojimi slovami dojala vodiča: Ten pre ňu spravil niečo výnimočné!

Neuveriteľný príbeh: 82-ročná žena celý život hľadala svoju matku: Na sklonku životu ju našla!