Dojímavé a krásne: Vypočujte si nádherný spev a pozrite si prepracovaný klip tohto dievčatka s otcom!

Malá Claire Ryannová natočila spoločne so svojim oteckom video, ktoré potom otec zdieľal na internete. Spoločne na ňom spievajú pesničku, ktorú si malé dievča veľmi obľúbilo. Ide o pesničku Zlaté vlasy a veľká spletitosť z jej obľúbenej rozprávky od Disneyho.

Ak čakáte, že uvidíte obyčajné domáce video a malú spievajúcu slečnu, mýlite sa. Video začína záberom na vodu jazera a kvet, ktorý padá na hladinu. Potom uvidíte kúzelnú malú dievčinu, ako pozerá z lodičky.

Za malý okamih je v zábere aj so svojim oteckom. Malé dievča začne na vodnej hladine spievať obľúbenú pesničku a jej otecko ju pritom sprevádza na gitaru. Klip je spracovaný naozaj precízne. Onedlho sa v zábere objaví tmavnúca obloha a vzápätí už dievča spieva v tme.

Malá slečna je oblečená ako princezná a jej otecko sa obliekol do oblečenia pre princa.

V zábere na lodičke dokonca začne spievať so svojou dcérou. Video je skutočne dojemné a krásne. Nechýba na ňom ani povestný chameleón, ktorý k tejto rozprávke neodmysliteľne patrí.

Dievčatko muselo mať obrovskú radosť, že mohla so svojím milujúcim a milovaným oteckom zažiť niečo také ako je natáčanie klipu v úlohe svojej obľúbenej rozprávkovej hrdinky.

Z toho by mala  radosť pravdepodobne každé dievča, ktoré má rada Lociku z obľúbeného detského filmu Na vlásku, Pozrite si ich prepracované video TU:

Ak sa Vám článok páčil, neváhajte ho zdieľať so svojimi priateľmi na Facebooku!

Šírte svetom krásne a pozitívne správy!