Dojímavý príbeh o veľkej vernosti: Psík stál niekoľko dní pred nemocnicou a čakal na svojho majiteľa, kým sa vráti!

Oddaný pes strávil celé dni čakaním pred nemocnicou v Turecku, kde sa liečil jej chorý majiteľ. V tureckom meste čakal psík šesť dní na svojho pána pred dverami vchodu do nemocnice. Príbeh mal šťastný koniec, pretože pacienta už prepustili do domácej liečby.

Majiteľa musela sanitka odviezť do nemocnice a psík ju celú cestu nasledoval. Pred dverami budovy sa zastavil a čakal na svojho pána dlhých 6 dní. „Keď sa otvorili dvere, strčil hlavu dovnútra, akoby nahliadal, či svojho pána neuvidí,“ povedal vrátnik. Z pred dverí sa sučka menom Boncuk, nepohla a čakala.

Pacientova dcéra sa po ňu vždy večer vrátila a zobrala ju domov, každé ráno sa však psík v rovnakú hodinu vrátil.

Keď jej majiteľa prepustili, radosť psíka pri ich vítaní nepoznala hraníc.

Video s vernou sučkou sa rýchlo rozšírilo po internete a zdieľali ho tisícky ľudí. Šťastie, nadšenie a láska – iné slová nájsť nevieme.

Video s ich dojemným stretnutím si môžete pozrieť TU:

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!