Iba pár dní pred svadbou zistila, že ju snúbenec podvádza: Pri oltári mu povedala niečo, čomu tlieskali všetci v kostole!

Nevera je sexuálny, resp. milostný pomer s partnerom mimo manželstva alebo tiež mimo iného dlhotrvajúceho vážneho vzťahu. Existujú dve skupiny ľudí, ktorí keď sa s ňou stretnú ju buď príjmu, alebo jestvuje druhá skupina – ktorá sa rozhodne pomstiť. Tak tomu bolo napríklad v tomto prípade.

Manželstvá a partnerstvá sú dnes pod obrovským tlakom nárokov na seba, výchovu detí, kariéru. Skôr ako teda urobíte takýto prešľap v podobe nevery, skúste sa zamyslieť, kam chvíľkové poblúznenie môže viesť, ako to môže ublížiť vám i celej vašej rodine. Hranice dôvery vo vašom manželstve môžu byť veľmi krehké a ak ich raz prekročíte, už nikdy to nemusíte zvládnuť vrátiť späť.

Niekedy by sa mohlo zdať, že dvom zamilovaným ľuďom už nič nestojí v ceste, aby spečatili ich vzťah sviatostným „áno“. Lenže stáva sa, že sa ženy pár dní, alebo dokonca hodín pred svadbou rozhodnú svadbu zrušiť.

Presne to sa stalo s Adriane, ktorá len niekoľko okamihov pred svadbou veľmi bolestivo zistila, že ju jej snúbenec Marián podvádza s inou ženou. Tento príbeh bol uvedený na populárnom webe Reddit.com. Tesne pred svadbou dostala nevesta do svojej e-mailovej schránky množstvo snímok obrazovky.

Screenshoty, ktoré zahŕňali výmenu správ jej nastávajúceho s inou ženou a ich spoločné fotografie. Dáta konverzácie boli staré niekoľko mesiacov, ale aj posledných pár dní. Dlhé správu sprevádzalo krátke zhrnutie, v ktorom stálo: „Nebrala by som si ho. A ty?“.

Mnoho z nás by určite išlo rovno za partnerom a konfrontovalo ho. Táto dáma mala však úplne iný plán – rozhodla sa správať, akoby sa o ničom nedozvedela.

Nechcela zrušiť všetko, pretože vedela, koľko práce, nákladov a úsilia zo strany mnohých ľudí vyžaduje príprava svadby. Keď partneri teda kráčali uličkou, nohy sa jej doslova triasli… Jej nastávajúci nemal ani najmenšie tušenie, čo sa stane…

Akonáhle obaja došli k uličke, nevesta sa zhlboka nadýchla, obrátila sa k svojim rodičom a priateľom a odhalila pravdu o svojom budúcom manželovi. Ľudia neverili vlastným očiam…

Potom zdvihla telefón a nahlas prečítala každú správu, ktorú dostala.

Nakoniec vzhliadla k už bývalému partnerovi, ktorý sa dal na útek z kostola. Adriana sa rozhodla pokračovať: „Milujem vás všetkých a napriek tomu, čo sa práve deje, som rada, že ste tu. Dnes nebude žiadna svadba, ale namiesto toho budeme oslavovať poctivosť, hľadanie pravej lásky a nasledovanie vášho srdca, aj keď to bolí. Po týchto slovách bolo ticho. Ticho, po ktorom zhromaždení ľudia začali tlieskať. „Rozhodne to nebola svadba, ktorú som plánovala, ale vďaka týmto ľuďom to bola naozaj skvelá párty,“ komentuje žena.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním.

Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!