Je Panna Mária na dne oceánu znamením z neba? Objavili ju pritom doslova náhodne a pri jej nohách našli TOTO:

Panna Mária zasahuje všade a jestvuje predovšetkým v srdciach ľudí, ktorí veria v ňu a v spásonosné dielo jej Syna Ježiša. Niekedy sa však nachádza aj na nečakaných miestach… Zdá sa, že o to viac chce povolať každého späť k viere a prítomnosti v živote každého človeka.

Potápači v Indickom oceáne náhodne našli sochu Panny Márie. Stalo sa to pri hľadaní čiernej skrinky z lietadla. Tento objav potápačov naozaj prekvapil…

Socha (o pôvode ktorej sa vie len málo alebo nič) je vysoká 3 metre a je krásna vo svojej extrémnej jednoduchosti (ako môžete vidieť na videu nižšie).

Keď sa ku nej dostali potápači – uvideli trojmetrovú sochu, ktorá stála vzpriamene na dne a pri jej nohách boli červené lupene. Tie by správne mali stúpať k hladine no tieto sa držali pri nohách tejto svätej sochy. Ďalšou zvláštnosťou je, že sa na soche nezachytili žiadne morské riasy.
Tento objav môžete považovať za zázrak no väčšina ľudí si myslí, že je to iba vecou náhody. No zjavenia Panny Márie nie sú žiadnou zvláštnosťou.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!