Keď mala 31 rokov, otehotnela so svojim mladým, iba 16-ročným milencom: Ten sa k tomu však postavil skutočne doslova ako správny chlap!

Väčšina detí sa narodí rodičom, ktorým už bolo 18 rokov. Títo rodičia sa celkom vymykajú bežnému štandardu. Žena porodila dieťa, keď mala 31 rokov. Otcom sa stal vtedy iba 17 ročný mladík. Ako sa v danú chvíľu zachoval? 

 Ako sa zoznámili a ako to celé vlastne dopadlo?

Obaja si jeden druhého našli na sociálnych sieťach – konkrétne na Facebooku. Mladík tu hľadal brigádu a žena mu ponúkla prácu na záhrade. V tom čase mu bolo ešte 16 rokov. Z pracovného vzťahu sa vykľul ten osobná a pomaly ale isto sa stávali partnermi. Dalo by sa povedať, že obaja boli celkom nezodpovední. Ako preto, že si jeden s druhým začínajú, tak aj preto, že spolu mali nechránený sex. A to sa im aj vypomstilo. Žena zistila, že je tehotná. 

Chlapec od ženy neutiekol, ale rozhodol sa, že sa aj vo svojom mladom veku začne pripravovať na rolu otca. Žena nechcela potrat, pretože bola do svojho mladého partnera zamilovaná a chcela si s ním založiť rodinu.

Keď sa blížil termín pôrodu, žena opisovala, ako mala celé dni pocit, že už tu onedlho s nimi bude aj ich dieťatko. Zakaždým však, keď prišla do nemocnice – poslali ju domov, že je ešte „príliš skoro“. Keď ich piaty krát poslali z nemocnice domov, s Jackom sa chystali ísť spať a v tom sa to stalo – praskla jej plodová voda a Jack sa musel hrať na pôrodnú asistentku. 

Nebudete tomu veriť, no 17-ročný Jack, vzal pôrod do vlastných rúk. Doktori mu cez telefón hovorili čo má robiť a aj vďaka ich pomoci na tento svet prišiel malý Jay!

Ako všetko dopadlo? Keď chlapec doštudoval, našiel si prácu v miestnej autoopravovni. Vďaka tomu zarába peniaze, ktorými sa snaží zabezpečiť rodinu. Podľa ich vyjadrenia, aj podľa fotiek zo sociálnych sietí to obom celkom klape. Majú silný vzťah, prežívajú veľa lásky, rovnako ako sa navzájom držia, keď sú v problémoch. Sú spolu už viac ako 4 roky a stále sú šťastní a spokojní! Držíme im palce!

Aj keď má dve deti z predchádzajúcich vzťahov, Kathleen hovorí, že Jay dobre vychádza so svojimi staršími deťmi a všetky sú šťastné. Vysvetlila: „Sme teraz jednou veľkou rodinou a je to naozaj krásne.“

Čo si myslíte vy? Vydrží tento vzťah? Dajte nám vedieť do komentárov!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!