Kňaz rozprával silný príbeh, ktorý tejto čerstvej mamičke doslova zmenil pohľad na život: Dúfa, že sa dostane k čo najväčšiemu počtu ľudí!

Profesionálna fotografka Dana Mahar je milujúcou matkou malej Louely. Tak ako asi každá matka, keď dostala svoje dieťa do náručia, vedela, že je pripravená na všetko.

Potom ale počula príbeh, ktorý by podľa nej mal poznať každý rodič.

Narodenie malej Louely nebolo z tých ľahkých, ale našťastie sa dievčatko narodilo zdravé.

Žena dodáva zaujímavý príbeh, ktorý ju dojal a o ktorom dúfa, že sa dostane k čo najväčšiemu počtu mamičiek:

„Keď sa narodila moja dcérka, s manželom sme boli šťastím bez seba. Keď nás prepustili z nemocnice, prvé týždne boli hektické, ale zvládli sme to. Som veriaca žena, po týždňoch som sa rozhodla ísť na večernú omšu. Kňaz, ktorý slúžil v kostole, hovoril o svojej práci v Afrike. Spomínal ako bol v sirotinci v Ugande, o mieste, kde ležali stovky sirôt. Hoci najskôr nechápal, čo sa deje, potom bol úplne zúfalý. Všetky deti totiž ležali úplne ticho. Nikto nekričal a neplakal. Zamestnanci mu vysvetlili, že najskôr tak ako všetky deti aj tieto kričia a plačú. Postupne, keď vidia, že nikto nereaguje na ich výzvu na pomoc, zmĺknu. Predstavovala som si, aké nešťastné tie deti musia byť. Keď volajú na mamu a nikto neprichádza. Preto som si sľúbila, že vždy, keď bude moje dievčatko plakať, vždy prídem.“

Túto fotografiu odfotil Danin manžel, keď prišiel z práce. Mladá mamička ležala v detskej postieľke vedľa svojej dcérky – chcela jej byť čo najbližšie.

Únava, stres a iné faktory môžu viesť k tomu, že mladí rodičia začnú byť zúfalí. Tento príbeh by im ale mal byť akousi výstrahou a príkladom, aby nikdy nezabudli, že ich deti potrebujú.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.