Kvôli plešine vyzeral minimálne o 10 rokov starší: Keď sa po svojej premene po prvýkrát uvidel, rozplakal sa od šťastia!

Adam Sinclair začal strácať svoje vlasy nezvyčajne skoro, už v 19 rokoch, kvôli čomu sa hanbil chodiť bez čiapky. Jeho trápenie je ale dnes už minulosťou.

Dostal nové vlasy, ktoré úplne zmenili jeho život.

Video zobrazuje 29-ročného vodiča autobusu Adama, ako plače vo chvíli, keď získa späť svoje sebavedomie vďaka špeciálnej technike, ktorá na jeho plešine vykúzli nové kadere. Zábery boli zverejnené na sociálnych sieťach a stali sa úplným hitom s rekordným počtom vzhliadnutí.

Rob Wood, majiteľ kaderníckeho salónu Novo Cabelo, urobil malú anketu ohľadom Adamovho vzhľadu. Pýtal sa okoloidúcich, aby odhadli Adamov vek. V priemere väčšina ľudí hádala okolo 37, našli sa však aj takí, ktorí tipovali 41 rokov. V skutočnosti je však Adamovi iba 29. Jeho plešina bohužiaľ spôsobila, že vyzeral oveľa starší, než naozaj je.

Dočkal sa veľkej premeny.

@novocabelohair

@EmpireBarbersNorwich #hairreplacement #hairsystem #hairsystems #loveyourself #novocabelo

♬ Che La Luna – Louis Prima with Sam Butera & The Witnesses

Mladý muž je skutočným dôkazom toho, že vlasy sú našou korunou a robia s naším vzhľadom oveľa viac, než by sme očakávali. Rob nalepil na mladíkovu plešinu parochňu, ktorá obsahovala tisíce ľudských čiernych vlasov. Konečný výsledok bol ohromujúci. Holohlavý londýnsky vodič autobusu neveril svojim očiam, keď videl svoj odraz v zrkadle s novými vlasmi. Omladol o niekoľko rokov.

„Bol to zvláštny pocit počuť vedľa svojho ucha opäť zvuk nožníc, potom som si zložil pásku z očí. Bol som úplne v šoku. Sotva som mohol hovoriť. Najskôr som sa ani nespoznal, ale keď som sa poriadne prezrel, veľmi sa mi páčilo, čo som videl. Bolo to prvýkrát po niekoľkých rokoch, čo sa mi páčil môj odraz v zrkadle,“ rozpráva šťastný muž, ktorému sa vďaka novým vlasom vrátilo stratené sebavedomie.

Ak sa Vám článok páčil, neváhajte ho zdieľať so svojimi priateľmi na Facebooku! Šírte svetom krásne a pozitívne správy!