Láska skutočne nepozná žiadne hranice: Tento muž spoznal aj napriek ťažkému osudu ženu, ktorá ho veľmi miluje a s ktorou je skutočne veľmi šťastný!

Niektorí ľudia si myslia, že by sa nemalo písať o ľuďoch, ktorí „nie sú ako všetci ostatní“, že noviny a weby to robia len pre zisk a využívajú ich bezbrannosti.

Mnohým ľuďom so zdravotným postihnutím však nevadí, že o nich médiá píšu a hovoria.

Príbehy, ako sú tieto, nám dávajú hlbšie pochopenie toho, čo je normálne a čo abnormálne.

Myslíme, že stojí za to častejšie hovoriť o ľuďoch s rôznym postihnutím, aby sme ukázali, že aj keď nevyzeráte ako všetci ostatní, môžete byť šťastní. Nezabudnite, že každý má právo uskutočňovať svoje nápady a sny. Príbeh Seana Stevensona je toho živým potvrdením.

Sean Stevenson sa narodil so syndrómom krehkých kostí, známym tiež ako zdedená osteoporóza.

Keď sa Sean narodil, mal zlomené takmer všetky kosti v jeho tele. Lekári si mysleli, že neprežije ani jeden deň, ale malý Sean sa ukázal byť skutočným bojovníkom. Odvaha a bojovnosť ho nikdy neopustili. Potrebuje nepretržitú starostlivosť a dohľad, a to nielen zo zdravotných dôvodov.

Postoj ľudí okolo a to, čo si dovolili povedať, bolo pre Seana a jeho rodinu vždy veľmi ťažkou skúškou.

Sean dlho zápasil so svojím vlastným telom a snažil sa pozitívne naladiť. V roku 1988 sa stalo niečo, čo pomohlo všetko zmeniť. Deväťročný Sean si znovu zlomil nohu a začal panikáriť. Potom mu Seanovu matka povedala, že jeho choroba nie je ťažkou záťažou, ale skúškou. Bol to pre neho zlom.

Od toho dňa sa Sean rozhodol, že nezáleží na tom, ako vyzerá. Dôležité je, čo a ako to urobí.

Dnes sa Sean naučil nielen zvládať svoju chorobu, ale stal sa aj známym a rešpektovaným lektorom motivátorov. Seanova spoločnosť mu prináša milióny dolárov a má tisíce fanúšikov po celom svete. Najväčšie emócie a protichodné názory boli spôsobené jeho manželstvom.

V roku 2012 sa Sean oženil so svojou priateľkou Mindy, ktorá je celkom „normálnej“ výšky.

Ich svadobné fotografie otriasli internetom. Kvôli ich zjavným fyzickým rozdielom sa Mindy musela stretávať s mnohými problémami a nenávistnými komentármi o svojom manželstve a dokonca aj sexuálnom živote so Seanom.

Šťastný pár tvrdí, že sú šťastní a síce sa stretávajú s nenávistnými pohľadmi na ulici – iba ich to zbližuje viac a viac. Mnoho ľudí písalo, že Mindy ho podvádza a žije s ním len kvôli jeho peniazom. Možno sa všetci mýlia. Viete, Sean a Mindy majú neuveriteľné duchovné spojenie. Stačí sledovať ich videá a všetko pochopíte sami.

Tento príbeh dokazuje, že láska nemá hranice.

Zdieľajte tento článok s ostatnými, ak si myslíte, že každý má právo milovať a byť milovaný!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.