Láske sa skutočne medze nikdy nekladú: 61-ročná babička sa vydala za 24-ročného mladíka!

Ak je vo vzťahu existuje veľký vekový rozdiel, vo väčšine prípadov platí, že muž je starší a žena mladšia. Samozrejme tomu je aj naopak, ale v oveľa menšom počte.

Nie je teda prekvapením, že tento pár, ktorý má medzi sebou vekový rozdiel 37 rokov vzbudil na internete obrovský záujem. Quran (24) a Cheryl (61) sú zamilovaní až po uši a vôbec im nevadí, že vzťah veľa ľudí odsudzuje.

Dávajú na internet videá, kde obaja tancujú ako blázniví pubertiaci a zbierajú za to milióny lajkov! Obe rodiny vraj ich lásku schvaľujú, vrátane ženiných detí.

 Pár sa stretol pred desiatimi rokmi.

Muž brigádoval v reštaurácii syna svojej budúcej manželky. Vtedy si však ani jeden z nich nemyslel, že medzi nimi niekedy bude vznikne láska.

Napriek tomu sa tak stalo v novembri 2020. Budúci manželia na seba narazili v obchode, kde Chery pracovala.

O niekoľko mesiacov neskôr už 24-ročný mladík požiadal svoju vyvolenú o ruku. Vybral prsteň za 3000 dolárov a požiadal ju o ruku v reštaurácii Olive Garden. Milenci stáli na svadobnom koberci v auguste 2021. Celú udalosť bolo možné sledovať naživo na ich sociálnych sieťach.

Musíme dodať, že každodenný život tejto dvojice je možné sledovať okrem iného na TikToku.

@kingqurannewpage

Reply to @plzkys0 I never ate dust just wap #reply

♬ Cant get enough blick – Loog🪬

Milenci už nazbierali viac ako 2 milióny sledujúcich. Sú všetci títo ľudia skutočnými fanúšikmi manželstva?Mnohí sa domnievajú, že vzťah je jednoducho nezdravý. Čo si o tom myslíte vy? Dajte nám vedieť do komentárov!

@kingqurannewpage

Reply to @adrianahassann with my better half @oliver6060 #reply #wife #bestwap #goinkraazy

♬ Jaydon Lewis kiss it better amapiano remix – Lejeàñ 🕶

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a rodinou a šírte radosť a šťastie vo svojom okolí.