Lekári ich dcéru odpojili od prístrojov: Tá sa však ako zázrakom nadýchla a dnes je z nej našťastie už zdravá, malá slečna!

Rodičia a manželia Williamsovi, si zažili to, čo si nechce zažiť žiaden rodič. Ich malá dcérka Bella vo svojich 12 mesiacoch ochorela a jej stav bol o 6 mesiacov neskôr natoľko vážny, že lekári už nevideli žiadnu nádej na záchranu.

Nakoniec rozhodli o odpojení dievčatka od prístrojov, ktoré ju udržovali pri živote.

Zdrvení rodičia sa chcú naposledy s ich malou princeznou rozlúčiť a pobozkajú ju láskyplne na čelo. Čo sa stane potom, dodnes samotní lekári považujú za zázrak.

Prvýkrát sa Bella dostala na pohotovosť vo svojich 12 mesiacoch, keď bola hospitalizovaná pre malátnosť a paralýzu nôh. Nedokázala vstať, len liezla po podlahe, nakoniec omdlela a rodičia zavolali záchrannú službu, ktorá dievčatko odviezla do nemocnice. Lekári na jednotke intenzívnej starostlivosti nemali pre rodičov dobré správy, dievčatko trpí skrytou genetickou chybou, ktorá postihuje jedno dieťa zo 60 000 novorodencov.

Verdikt lekárov bol krutý, dievčatku nedávali žiadnu šancu na prežitie.

Belle Moore-Williamsová strávila ďalších 6 mesiacov pripojená na prístroje, kedy bojovala o život, ktorý pomaly a iste prehrávala. Jej stav sa nelepšil a podľa lekárskych vyšetrení nemala ďalšiu šancu na život, preto sa lekári rozhodli pre odpojenie od prístrojov. Rodičia ešte dostali šancu rozlúčiť sa s dievčaťom raz a navždy, chceli ju ešte láskyplne pobozkať na čelo, aby vedela, ako ju milujú a ako veľmi im bude chýbať.

Zrúteným rodičom lekári ponúkli, aby si ešte vzali do rúk jej malé ručičky, ktoré si môžu odtlačiť do sadry spolu s nožičkami, než urobia posledný krok. Lekári dievčatko odpojili od prístrojov, no to sa naposledy nadýchlo a rodičia jej tlačili posledné bozky na čelíčko.

Po chvíľke, keď sa zdalo, že Bella pokojne zaspala však zrazu opäť začala sama dýchať, plakať a kopať nožičkami. Skutočný zázrak malej bojovníčky? Po niekoľkých týždňoch sa Bella dostala z nemocnice domov. Dnes je to zdravé a šťastné dievčatko!

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!