Lekári jej nedávali už žiadne šance na život, ale ona sa doslova ako zázrakom vtedy vyliečila: „Svoje uzdravenie pripisujem Bohu určite na 100 percent.“

Dnes je 39-ročná matka šťastná, zdravá a žije láskyplný život so svojou rodinou. Ale pred 14 rokmi vyzeral Ashleyin život úplne inak.

Mladá žena bola nadšená, keď sa dozvedela, že ona a jej manžel David čakajú svoje prvé dieťa. Manželia boli ohromení a nevedeli sa dočkať stretnutia s ich malým požehnaním.

Tesne pred otehotnením si však Ashley objavila uzol v zadnej časti krku, nebolelo to a tak to „odpísala ako lymfatické uzliny“.

Ale ako postupovala v tehotenstve, uzol sa stal bolestivým a symptómy sa zhoršili.  Lekári jej povedali, že uzol je nielen vážny, ale aj rakovinový.

„Patológovia z celej krajiny študovali hrču, ktorú mi našli,“ vysvetlil Ashley. „Všetci sa zhodli, že ide o zriedkavú a veľmi agresívnu, možno hormonálne podmienenú rakovinu. Nikto to však nedokázal diagnostikovať. Išlo o vzácnu formu rakoviny 4. stupňa.“ 

Kvôli tehotenstvu nebolo vôbec možné uvažovať o chemoterapii alebo inom druhu drastickej liečby. Z toho dôvodu lekári vyvolali v 33. týždni pôrod a Ashley priviedla na svet zdravého a krásneho chlapčeka Harleyho. Mladá mamička začala podstupovať liečbu, ale v tom čase sa rakovina už rozšírila do mozgu, pečene aj oboch pľúc.

Celá rodina sa začala pripravovať na najhoršie a robiť fotografie pre malého Harleyho, aby mal aspoň nejaké spomienky na spoločne strávený čas s mamičkou. Lekári jej oznámili, že šance na rekonvalescenciu sú minimálne…

Vtedy sa ale všetko náhle zmenilo.

Akoby sa stal zázrak a ďalšie vyšetrenie ukázalo, že rakovina je preč. Lekári si to nevedeli nijako vysvetliť. Avšak potvrdili, že mladá žena bude môcť žiť plnohodnotný zdravý život, ale s jedným negatívnym vedľajším účinkom – už nikdy znova neotehotnie.

Jej vôľa bojovať a žiť jej znovu, ako zázrakom priniesla o dva roky neskôr druhé krásne dieťa a následne aj tretie. Neuveriteľný príbeh, však?

Júl bol pre Ashley 13. rok v remisii. „Svoje uzdravenie pripisujem Bohu na 100 percent.“

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!