Lekári mu nedávali už žiadne šance na život: To čo sa však stalo, rodičia považujú za zázrak!

Hannah Peters otehotnela v mladom veku, spolu so svojim chlapcom si obaja boli istí svojimi citmi a tiež tým, že si dokážu s dieťaťom poradiť. Sully ju požiadal o ruku a radostne očakávali narodenie dieťaťa.

Neboli však pripravení na to, čo im osud prichystal…

V 13. týždni tehotenstva si lekári všimli niečo veľmi zvláštne.

Syn Hannah bol na svoj vek neobvykle malý. Ukázalo sa, že trpí veľmi vzácnym ochorením – tanatoforickou dyspláziou. Toto ochorenie postihuje menej ako sto detí na celom svete a sotva 10 prípadov bolo popísaných v odbornej literatúre.

Lekári sa domnievali, že sa narodí s hmotnosťou necelého 1,5 kilogramu dieťa bude žiť iba niekoľko týždňov… Ukázalo sa však, že Hannah porodila takmer 3 kilového novorodenca! Maličký Jude Petersonje ako ozajstný superhrdina! Chlapec má veľkú chuť do života. Po troch mesiacoch lekári rodičom povolili odviezť dieťa domov…

Nepríjemné je to, že odborníci namiesto toho, aby ocenili, ako Jude bojuje o život, stále vyslovujú zlé prognózy…

Najprv tvrdili, že neprežije pôrod, potom, že umrie za pár týždňov po pôrode, potom mu dali rok…

Teraz Jude oslávil 7. narodeniny! Jeho zdravotný stav je skutočne vážny – dysplázia spôsobuje, že má veľmi krehké kosti, problémy s pľúcami a črevami, pomaly rastie, ale… Žije a nemá v úmysle to vzdať!

Príbeh tohto chlapca ukazuje, že vždy treba mať nádej a predpovede lekárov typu – dávame mu ešte 3 mesiace – sú často mylné… Malému bojovníkovi držíme palce!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!