Lekári povedali rodičom, aby sa naposledy rozlúčili so svojou milovanou dcérou. Stal sa vtedy však obrovský zázrak!

Sam Hemmingová je mladé dievča, ktoré študovalo právo, malo výborné známky a tešilo sa na budúcu prácu právničky.

Jedného dňa sa však s priateľom ocitli v dopravnej nehode, ktorá im navždy zmenila život.

Ich auto dostalo šmyk a skončili v priekope. Auto sa niekoľkokrát prevrátilo, kým napokon zastavilo. Sam preletela cez čelné sklo. Sam sa udrela do hlavy a utrpela devastačné poranenia vrátane niekoľkých zlomenín. Dievčinu museli letecky previezť do nemocnice v Coventry, kde lekári začali boj o život.

Hoci dievča ešte žilo, lekári dávali rodine len malú nádej. Zdalo sa, že jej život skončí tragicky.

Po šiestich zdanlivo nekonečných hodinách na operačnom stole sa mladú ženu lekári rozhodli dať do indukovanej kómy. Po 19 dňoch rodine oznámili, že dievča sa už pravdepodobne neprebudí.

Podľa lekárov bol mozog Sam mŕtvy a už pre ňu nevedeli nič urobiť. Jej mama Carol bola zdrvená a išla sa s dcérou naposledy rozlúčiť. Lenže potom sa stalo niečo, čo nikto nečakal.

No keď sa matka chystala s dcérkou rozlúčiť, tesne pred odpojením prístrojov si všimla, že sa pod prikrývkou niečo hýbe. Jej milované dievčatko pohlo prstami a ako zázrakom sa čoskoro zobudila!

Bola to dlhá a náročná cesta, no postupne sa mladá študentka naučila opäť rozprávať a chodiť.

Sam by sa chcela predovšetkým poďakovať lekárom a odborníkom, ktorí jej zachránili život. Plánov stať sa právničkou sa nevzdala. Teraz, keď má novú šancu na život, je ešte odhodlanejšia dosiahnuť svoje ciele ako kedykoľvek predtým.

Život sa môže zmeniť veľmi rýchlo. Toto mladé dievča je však mimoriadne silné a odvážne čelí výzvam. Želáme jej a jej rodine veľa šťastia!

Ak sa Vám článok páčil, neváhajte ho zdieľať so svojimi priateľmi na Facebooku! Šírte svetom krásne a pozitívne správy!