Lekcia, na ktorú skutočne nikdy nezabudne: Chlapec si odmietol zložiť nohy zo sedadla, cestujúci však spravil TOTO!

Každá generácia si myslí, že je lepšie vychovaná a viac vzdelaná ako generácia súčasná. Drzosť niektorých jedincov je až neuveriteľná. Kto vie, možno si aj dnešná mládež bude raz myslieť, že je vzdelanejšia ako generácia zajtrajška. Je ale fakt, že v súčasnej dobe sa to všade hemží nevychovanými a drzými deťmi. Jedným z nich je chlapec z dnešného príbehu.

Ten išiel metrom, mal slúchadlá v ušiach a sedel tak, že sedadlo vedľa seba zaberal svojimi nohami. Lenže metro bolo preplnené a on namiesto toho, aby niekoho pustil, počúval hudbu a robil, že nepočuje.

Jeho správanie všetkým vadilo, ale nikto sa neodvážil povedať mu ani slovo. Až na jedného muža, ktorý si to nenechal páčiť. Podľa nás mu dal naozaj lekciu, na ktorú len tak nezabudne! Dúfame, že do budúcna svoje správanie opakovať nebude.
A čo teda urobil?

Muž si normálne sadol na nohy chlapca, alebo skôr, sadol si na miesto, ktoré by bolo voľné, keby na ňom chlapec nemal svoje nohy. Chlapec bol správaním cestujúceho doslova šokovaný, ale absolútne si neuvedomil, že jediný, kto sa správal nevhodne, je on sám. Všimol si iba to, aký hrubý bol muž, ktorý mu sadol na nohy.

Asi by ste čakali, že až sa toto dozvie jeho matka, bude na svojho syna naštvaná a dohovorila by mu. Lenže ona sa chlapca ešte zastala a obvinila cestujúceho z nevhodného správania. Čo si o tom myslíte vy? Ako by ste vy reagovali, keby ste boli na mieste chlapcovej matky? Dajte nám vedieť do komentárov!

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!