„Mačiacia žena“ zdieľa dom už s viac ako 1000 mačkami, o ktoré sa s láskou stará! NEUVERITEĽNÉ!

Hovorí sa, že čo je veľa, to je moc, no hrdinka tohto článku s tým určite nebude súhlasiť. Lynea Lattanziová z Kalifornie si adoptovala viac ako tisíc mačiek!

Donedávna mala dôchodkyňa, dnes 73-ročná Lynea krásny a veľký dom, v ktorom bol aj bazén.

Všetko však predala, aby si mohla dovoliť postarať sa ešte o viac mačiek. Chov tisícov mačiek si samozrejme vyžaduje veľa peňazí, ale Lynea na to nie je sama. Staršia pani počíta s podporou priateľov a organizácií, ktoré pomáhajú zvieratám.

Lynea mala túžbu pomáhať zvieratám už od mladosti, keď študovala za veterinárnu zdravotnú sestru.

Na začiatku sa starala len o 15 mačiatok, no dnes si život bez všetkých tisícok mačiatok nevie predstaviť. „Mačacia žena“ miluje ich krásu, nezávislosť a milosť.

Usadlosť sa tak stala najväčším otvoreným útulkom pre divoké a opustené mačiatka a jeho súčasťou je aj oblasť lekárskej starostlivosti pre kriticky choré mačky.

Mnoho ľudí opisuje Lyneu ako bláznivú ženu, iní však tvrdia, že je anjelom na zemi.

Jej obydlie je známe ako „Cat House on the Kings“. Ona a jej tím dobrovoľníkov sa stará o približne 800 dospelých mačiek a 300 mačiatok. Pozrite sa, ako si žije doma s týmito všetkými mačkami. Stavíme sa, že ste ešte nič podobné nikdy nevideli, alebo sa mýlime?

Prečítajte si tiež:

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!