Malá čivava zachránila život svojmu 86-ročnému milovanému majiteľovi: Vďaka nemu ešte dnes stále žije!

Rudy Armstrong (86) majiteľ malej čivavy menom Boo-Boo, sa ocitol v núdzovej situácii a jediný, kto mu pomohol – bol jeho pes! Ten mu zachránil život!

Majiteľ čivavy zaspal na svojej záhrade, keď si poobede vychutnával čaj. Keď sa prebudil, nemohol pohnúť ľavou rukou a ani nohou.

V tej chvíli nevedel, čo sa dialo, ale vedel, že je niečo veľmi zle. Ako sa neskôr ukázalo v nemocnici, išlo o infarkt myokardu. Rudy sa nemohol pohnúť a na svoj mobilný telefón nedočiahol. Jediné, čo vedľa neho bolo – bol jeho psík!

Malej čivave zavelil jasný povel: „Potrebujem pomoc!“

Takto znel povel, na ktorý kríženec čivavy menom Boo-boo okamžite zareagoval a išiel po pomoc ku susedovi. Ten okamžite zavolal záchrannú službu. Vďaka psíkovi a rýchlej pomoci záchranárom sa ho podarilo zachrániť!

Chvíľu potom upadol muž do bezvedomia. Prebudil sa až nasledujúci deň v nemocnici. V nemocnici boli zakázané zvieracie návštevy, a tak sa mohli znova stretnúť až o dva týždne neskôr. Ich stretnutie bolo naozaj dojemné!

„Teraz mu už len môžem ďakovať, že mi zachránil život.“ Vyjadril sa majiteľ.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!