Malé šteniatko svojou odvahou zachránilo svoju milovanú majiteľku! Nikto mu už nepovie inak, ako hrdina!

Takmer každý majiteľ psa pravidelne absolvuje ranné prechádzky so svojim maznáčikom. A výnimkou nie je ani Paula Godwinová z USA, ktorá si vyšla na bezstarostnú prechádzku so svojimi dvoma psami – Toddom a Cooperom. No ranný rituál neskončil tak, ako si predstavovala.

Všetko sa stalo tak rýchlo, že Paula si spočiatku ani nevšimla, že niečo nie je v poriadku a cesta pred ňou nie je taká, aká by mala byť.

“Bolo to krásne ráno, no keď sme schádzali dole z kopca, skoro som stúpila na štrkáča,” napísal Godwin na Facebooku. „Môj hrdina, šteniatko Todd, ma zachránil.”

Iba šesťmesačný zlatý retriever dokázal, že pes je najlepší priateľ svojho pána tým, že skočil medzi svoju majiteľku a nebezpečného hada, pričom uhryzol jeho a nie ženu. “Skočil priamo pred moju nohu, na ktorú už tento jedovatý had mieril. Takto vyzerá skutočný hrdina,” povedala Paula.

Vzhľadom k tomu, že štrkáč uhryzol šteniatko priamo do tváre, Paula Godwinová neváhala ani sekundu a okamžite sa ponáhľala na najbližšiu veterinárnu kliniku. Veterinár podal Toddovi protilátku a nechal si ho tam na pozorovanie celý zvyšok dňa, aby sa uistil, že je všetko v poriadku.

Zdroj: boredpanda

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.