Malé šteniatko zaspalo priamo na bábätku: Toto nádherné video videlo už takmer 140 miliónov ľudí!

Najväčším šťastím je mať dieťa aj šteňa zároveň, ako to má pár v tomto videu. Tu vidíme, ako rýchlo sa dieťa a šteňa nájdu, a môžete si predstaviť, aké putá sa medzi nimi vytvoria. A to aj v prípade, že dieťa celé sedenie prespí. Malý chlapec Ian a rozkošná sučka Callie sú najlepší priatelia. Vyrastali vedľa seba a sú približne rovnako starí.

Keď bola Callie ešte malinké šteňa, jej pôvodná rodina ju opustila nepekným spôsobom. Nechali ju priviazanú k plotu úplne samotnú. Šteňa kňukalo o pomoc, kým jej neprišiel na pomoc láskavý človek. Otec Iana si malé šteniatko zobral a priviedol ho vtedy za svojím trojmesačným synom. Callie a Ian si hneď padli do oka a ich rodina to dokazuje rozkošným videom!

Callieina nová rodina sa síce nikdy nedozvedela pravdu o jej minulosti, ale bolo jasné, že s ňou nebolo zaobchádzané správne. Keď si Callie prvýkrát priviezli k sebe domov, nevedela si ani ľahnúť. Vyzerala neuveriteľne ospalo, ale bola jednoducho príliš vydesená a vystresovaná na to, aby si poriadne oddýchla. To však bolo predtým, ako stretla Iana.

Jej noví majiteľa umiestnili hneď vedľa malého Iana. Ian tvrdo spal na roztomilé dinosaurie deke, a tak rodičia usúdili, že si Callie môže zdriemnuť s ním. Začali nahrávať prvé interakcie Callie a Iana, aby zistili, čo sa bude diať.

Psík sa pomaly prisunie vedľa spiaceho bábätka, až sa konečne rozhodne, že si dopraje zaslúžený spánok. Potom sa schúli priamo vedľa neho a položí si hlavu na jeho hlavu. Prvýkrát od svojho príchodu do nového domova vyzerá úplne pohodlne. Je jasné, že psík a malé bábätko sú si súdení ako najlepší priatelia.

Ich rodičia sú veľmi vďační, že sa im podarilo tento srdcervúci okamih zachytiť na kameru. Vy si tento dojemný moment môžete pozrieť v priloženom videu TU:

Ak sa Vám článok páčil, neváhajte ho zdieľať so svojimi priateľmi na Facebooku!

Šírte svetom krásne a pozitívne správy!

Prečítajte si tiež:

Príbeh: Matka svojej už dospelej dcére povedala, že plánovala potrat, no zastavil ju anjel strážny…
5-ročný chlapec sa stal cez noc hrdinom: Zachránil jeho topiaceho sa psíka!