Malého, iba 6-ročného chlapčeka šikanovali kvôli jeho ušiam: Keď sa po plastickej operácií uvidel v zrkadle, mal na tvári úsmev od ucha k uchu!

Šesťročný Gage už od útleho detstva vynikal medzi ostatnými pre svoje veľmi zvláštne tvarované uši a na ich účet počul snáď všetky posmešky, ktoré len detská kreativita môže splodiť. Spolužiaci ho najčastejšie častovali prezývkou „Elf“ a nevyberavo si ho doberali. Chlapček to niesol ťažko a domov zo školy chodil smutný a bez nálady.

Jeho rodičia, Tim a Kallie pozorovali na svojom synovi veľké zmeny a trápilo ich, že ich musí kvôli svojmu vzhľadu takto trpieť.

Jeho jediným prianím bolo, aby sa mu deti v škole prestali posmievať. Tim a Kallie sa rozhodli svojmu synovi zariadiť normálny život. Objednali ho na plastickú chirurgiu a po konzultácii s lekárom pristúpili k operatívnej náprave zvláštneho tvaru  uší.

Ich tvarovanie nebolo pre chirurga, ktorý operáciu vykonával, žiadnou novinkou.

Potom, čo sa malý Gage uvidel v zrkadle, jeho oči sa rozžiarili a bol z neho opäť šťastný chlapec.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!