Malý chlapček nemôže už ani vyjsť z domu, kvôli jeho veľmi ťažkým alergiám: Lekár mu však povedal niečo, čo ho neuveriteľne potešilo!

Chlapček menom Lincoln Ball žije v štáte Georgia v USA. Lekári povedali jeho rodine zlú správu: malý chlapec má závažné príznaky alergie, presnejšie povedané, je alergický na peľ, a rodičom bolo odporúčané aby chlapčeka cez leto nepúšťali von z domu. 

Existoval pre neho však lúč nádeje: štúdie ukázali, že malý chlapec nie je alergický na chlpy zvierat.

Lekár, alergológ napoly žartom povedal: „Mám pre teba dobré aj zlé správy. Zlou správou je, že si alergický na všetko vonku. Dobrou správou je, že nie si alergický na domáce zvieratá. Rodičia ti môžu zaobstarať šteniatko,“ povedal.

A na tvári malého chlapca sa objavil obrovský úsmev cez slzy „To znamená, že môžem mať vlastného psa? “ spýtal sa rodičov.

Rodičia mu dali šteniatko, ktoré dostalo meno Bulzer. Šteniatko je veľmi milý spoločník, ktorý s ním trávi čas, keď nemôže opustiť svoj dom. Tieto dve mladé srdcia sa okamžite spojili! Prajeme malému chlapcovi skoré uzdravenie a blahoželáme aj jeho novému priateľovi!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!