Mamička tohto malého 6-ročného dievčatka zdieľala jej fotku z nemocnice, pretože ju šikanovali: Toto odkazuje všetkým ostatným rodičom!

Carrie Golledge pochádza je mamičkou dievčatka menom Sophie. Na svojom Facebooku sa podelila s dojemnú fotografiou a úprimným odkazom.

Srdcervúca fotografia malého dievčatka sa stala celosvetovo virálnou potom, čo jej matka zverejnila na sociálnych sieťach podrobnosti o tom, čím všetkým si jej dcéra musela prejsť kvôli šikanovaniu od spolužiakov v škole.

Carrie v statuse napísala, že jej dcéra prestala jesť, neustále plače a nemôže spať. – Toto je moje dieťa, ktoré moja „najlepšia kamarátka“ tak dlho týrala, až si myslela, že je to normálne – napísala okrem iného matka.

Hovorí tiež, že ostatní rodičia si robia srandu z jej dcéry na sociálnych sieťach a tvrdia, že keď v škole poukázala na problém zneužívania, povedali jej, že ide len o „šesťročné deti, ktoré sa správajú ako šesťročné deti“. “ a že by sa mala hanbiť.

Požiadala priateľov na sociálnych sieťach, aby jej pomohli rozšíriť príbeh, aby už žiadne deti nezažili to, čo prežila jej Sophie. Násilie medzi rovesníkmi sa deje neustále a je ho priveľa, preto ho treba zastaviť, povedala okrem iného matka týraného dievčaťa.

„Takto vyzerajú následky šikanovania. Toto je moja 6-ročná dcéra, ktorá bola po sústavnom šikanovaní niekoľkokrát hospitalizovaná v nemocnici. Je to moje dieťa, ktoré má tak čisté srdce a napriek jej chorobe si želá, aby sa nikto nedostal do problémov. Toto je moje dieťa, ktoré prestalo jesť, kvôli úzkostným stavom sa počas noci budilo viac ako 20-krát za hodinu. Dieťa, ktoré bolo emocionálne šikanované svojou „najlepšou kamarátkou“ tak dlho, až si začala myslieť, že všetko je v úplnom poriadku.

„Jej škola ju natoľko sklamala, že sme ju museli zmeniť. Toto je moje dieťa, ktoré je jedným z mnohých, ktoré sa v živote stretne s šikanovaním. „

„Toto je moje dieťa, ktoré bolo toľkokrát v nemocnici kvôli svojmu úzskostným stavom. V škole bolo môjmu dieťaťu vytýkané, že si vymýšľa nezmysly. Toto je milovaná dcéra, ktorá nechce, aby sa niečo podobné dialo komukoľvek ďalšiemu.“

„Prosím, zdieľajte tento smutný príbeh ukážte jej a všetkým ostatným šikanovaným deťom podporu, ktorú tak veľmi potrebujú. „

Jej príspevok získal viac ako 154 000 reakcií a bol zdieľaný viac ako 230 000 krát.

Viete si predstaviť, že by bolo šikované vaše dieťa? Stretli ste sa s tým vo vašej rodine? Ako by ste sa zachovali?

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.