Materská láska je skutočne neuveriteľná: Aj vo svojich 80. rokoch nosí táto starenka ochrnutého syna ešte na svojom chrbte

Príbeh starenky zo Srbska menom Olga Boshkovichová, ktorá žije v dedine Mushich, nám znovu dokazuje, aká silná môže byť materinská láska.

Táto žena nosí svojho paralyzovaného syna Predraga na chrbte už viac ako 50 rokov.

Otec dieťaťa utiekol, keď zistil, že je tehotná. Rodičia nesúhlasili s jej rozhodnutím – dieťa si nechať. Nechceli aby ich dcéra bola slobodnou matkou, ona však vedela čo je správne. Uvedomila si, že výchova dieťaťa nebude jednoduchá, ale nikdy sa nevzdala. Po narodení sa ukázalo, že chlapec bude na celý život pripútaný na invalidný vozík. Žena však dieťa neopustila.

Keď chlapec podrástol, Olga ho začala nosiť na chrbte do školy, aby bol medzi deťmi a rozvíjal si svoju osobnosť. Uplynuli roky, z chlapca sa stal dospelý muž, ale milujúca matka ho stále nosí na chrbte, keď treba.

Predrag robí krásne remeselné výrobky ľavou rukou, ktorú má funkčnú a rád nimi obdaruje svojich priateľov a deti susedov.

Olga až nedávno pripustila, že je pre ňu čoraz ťažšie nosiť syna a robiť domáce práce. Najviac zo všetkého je však smutná zo skutočnosti, že keď opustí tento svet, jej syn Predrag bude úplne sám a nikto ho nebude potrebovať.

Staručká žena by si priala jediné – aby sa o neho niekto postaral, keď už nebude medzi živými. Dúfajme, že ich osloví dobrá duša a Predrag nebude po smrti svojej matky sám.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!.