Matka zabránila obrovskému nešťastiu v obchode: Veľký pozor na cudzích ľudí a nebuďte radšej už vôbec dôverčiví!

Už ako deti nás učili, že by sme si mali dávať pozor na cudzích ľudí. Treba však pamätať na to, že my sami sa niekedy správame neprimerane a sme príliš dôverčiví.

Amanda z Texasu minulý rok zažila niečo, čo nepraje  žiadnemu rodičovi. Jej dieťa sedelo v kočíku. Zrazu ich obklopili cudzí ľudia, začali skladať komplimenty jej dcére a pýtať sa na jej vek.

Matka však vycítila, že to nebol obyčajný rozhovor. Návšteva predajne môže skončiť tragédiou.

Amandino dieťa bolo v kočíku, keď nakupovala v miestnom supermarkete. Zrazu sa vedľa nich objavil mexickí pár. Začali obdivovať krásu jej dcéry a pýtali sa na jej vek. Amanda sa cítila nepríjemne a stále sledovala svoju dcéru.

Príbeh sa rozhodla zdieľať na Facebooku.

„Volám sa Amanda a žijem v Longview v Texase. Som presvedčená, že moja dcéra sa takmer včera stala obeťou podvodu s obchodovaním s ľuďmi. Čoskoro popoludní som s ňou išla do miestneho obchodu. Pár, ktorý stál predo mnou, blúznil o tom, aké je moje dieťa roztomilé a pekné. Pýtali sa aj na jej vek.”

„Neboli odtiaľto, takže som si najprv myslela, že táto nepríjemná situácia je spôsobená kultúrnou bariérou. Po chvíli som sa však cítila nepríjemne. Vzala som svoju malú dcérku z kočíka do náručia a táto žena sa spýtala, či ju môže podržať. Bola tak blízko, že k nej moje dieťa natiahlo intuitívne ruky, ale mala som čas zareagovať. A potom som počula, ako šepkajú môjmu dieťaťu: „Rozlúč sa s mamou.“

OKAMŽITE SOM ZAČALA KRIČAŤ na celý obchod!

„Všetko sa to zbehlo veľmi rýchlo a dvojica sa dala na útek, ale videla som ich aj pred obchodom, keď sa muž otočil cez rameno a civel na nás. Bola som roztrasená a nevedela som, čo mám robiť. Začala som hovoriť s predavačkou a povedala som jej, čo sa práve stalo. O incidente okamžite informovala sbs službu. Som vďačná, že nás niekto strážil. ”

Žena sa tento príbeh rozhodla zdieľať preto, aby varovala ostatných rodičov, nech sú vždy ostražití. Nikdy predsa neviete, kto má zlé úmysly… Zdieľajte ho so svojimi priateľmi, ktorí sú rodičmi, aby boli za každú cenu ostražití!

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!