Mesiace podstupovala chemoterapie: Jedného dňa jej však doktor povedal, že žiadnu rakovinu NIKDY NEMALA…

Človek sa pri každej návšteve lekára musí zverovať s citlivými údajmi o svojom zdravotnom stave a vďaka tomu môžu doktori lepšie spoznať, ako na tom daná osoba je.

Ľudia svojim lekárom dôverujú a veľmi často zverujú svoje životy do ich rúk. Táto žena sa dozvedela, že trpí rakovinou pečene a podstúpila liečbu. Neskôr ale zistila, že je všetko inak.

Keď sa jedného dňa vydala žena menom Ann Milneová (56 rokov) do nemocnice pre výsledky, oznámili jej lekári zlé správy.

Trpela rakovinou pečene v poslednom štádiu.

Ann teda podstúpila zdĺhavú a veľmi náročnú liečbu, ktorá ju obrátila život hore nohami. Aj keď bola veľmi vyčerpaná, chcela ešte stráviť čas so svojou rodinou.

Celkom 6 mesiacov chodila na chemoterapie a liečila sa s rakovinou pečene.

Jej celkový stav sa zhoršil, stratila všetky vlasy, bola veľmi unavená av dôsledku liečby veľmi často zvracala.

Keď opäť po dlhej dobe čakala na výsledky, či má ešte rakovinu, opäť jej lekári šokovali tým, čo jej povedali. Doktori Ann oznámili, že rakovinu pečene nemá a nikdy nemala.

Žene sa síce spočiatku veľmi uľavilo, ale následne jej došlo, že kvôli zle stanovenej diagnóze si prešla veľmi ťažkým obdobím a liečila sa z niečoho, čo nikdy nemala. V skutočnosti mala nenádorové ochorenie pečene a chemoterapia jej stav skôr zhoršila.

Keďže sa Ann liečila celý čas s tým, že má rakovinu, jej zdravotný stav sa zhoršil. Táto liečba totiž nebola vôbec vhodná na ochorenie, ktoré mala naozaj. Tiež jej poškodila fyzicky aj psychicky.

„Zničilo mi to život, predtým som mala toľko energie a rada som chodila s rodinou na dlhé prechádzky, ale teraz ujdem sotva pár metrov bez toho, aby som sa unavila,“ povedala Ann.

Ann podstúpila niekoľko kôl chemoterapie, aby mohla tráviť čas so svojou rodinou. Kvôli tomu sa u nej objavilo niekoľko negatívnych účinkov. Objavili sa u nej bolesti srdca a Ann sa tiež zverila s tým, že trpí veľkou únavou, kedy sa nemôže ani poriadne hrať so svojimi vnúčatami. Okrem toho, že stratila vlasy, nemá ani poriadnu chuť do jedla.

Ako by ste reagovali na mieste ženy, keby ste sa dozvedeli, že vás lekári liečili na niečo, čo nemáte? Dajte nám vedieť do komentárov!

Ak sa Vám článok páčil, neváhajte ho zdieľať so svojimi priateľmi na Facebooku! Šírte svetom krásne a pozitívne správy!

Prečítajte si tiež: