Modlite sa k Bohu a on Vás všetkých nakoniec ochráni: Kňaz mal nádhernú omšu o tom, čo robiť, ak sa na prahu vašich dverí objavia problémy

Niekedy sa nám všetko kazí, nič sa nám nedarí, príbuzní sú chorí a rúhajú sa, celý svet je akoby naruby. Ale všetky tieto nešťastia môžeme ovplyvniť a prekonať, hovorí kňaz, otec Arsenij Boca. Ale najprv musíme pochopiť príčinu.

Pracujete v nedeľu?

Ak budete pracovať v svätý deň, stratíte všetky svoje zárobky. Nepočúvajte svojich nadriadených, pokiaľ ide o prácu v nedeľu. Je lepšie venovať tento deň Bohu a modlitbe. Tak budete vo svojej práci vždy úspešní. Boh nám dal srdce, aby sme počúvali. On vie, ktorú cestu si máme vybrať a kadiaľ ísť.

Kúpili ste niečo kradnuté alebo s pochybnou históriou?

Pokiaľ si kúpite niečo ukradnuté – môžu vás prenasledovať zlé veci. To všetko kvôli slzám človeka, ktorý bol okradnutý! Prečo tieto prekliatia fungujú? Pretože sa nemodlíte a nepostíte. Ak chcete získať ochranu pred zlom, musíte očistiť svoju dušu.

Je nemálo tých, čo povedia: „O Boha sa nezaujímam.“ Podstatnejšie však je, že Pán Boh sa zaujíma o nás. Nik z nás nie je Bohu taký vzdialený, aby sme k Nemu nemohli prísť, no nie sme pred Ním ani takí dobrí, aby sme k Nemu prísť nepotrebovali.

Ak ste si kúpili dom a niečo nie je v poriadku, na dvore môže byť niekto pochovaný. Rovnako môžete počuť divné zvuky, predmety a veci sa objavujú na inom mieste, zdá sa vám, že v dome straší.

Požiadajte kňaza, aby váš dom posvätil. Zapáľte sviečku a pomodlite sa aj vy, zaveste na stenu krížik.

Nie nadarmo sa hovorí, že topiaci sa aj steblá chytá. Preto ak sa vám tieto rady zdajú momentálne absurdné, majte ich na zreteli. Pamätajte si, bez ohľadu na to, v akej ťažkej situácii ste, modlite sa k Bohu a on vás ochráni.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!