Muž bol dlhých 20 minút klinicky mŕtvy, no vrátil sa do sveta živých: TOTO vraj prežil!

Muž menom Scott Drummond bol mŕtvy dlhých 20 minút a dlhý čas o tom vôbec nehovoril. Je to pre neho totiž veľmi osobná vec. Drasticky mu to totiž zmenilo zvyšok jeho života.

Jedného dňa sa ale rozhodol zdieľať jeho príbeh. Dúfal totiž, že to pomôže každému, kto práve trpí a musí premýšľať nad tým, čo bude s ním as jeho blízkymi.

Hovorí, že za dlhých 20 minút videl veci, ktoré vidí iba málo ľudí. A pridáva sa tak k ľuďom, ktorí hovoria, že sa človek smrti nemusí vôbec báť. V tom čase Scottovi bolo iba 28 rokov. Keď sa prebudil, zistil, aké sú jeho hodnoty, čo všetko vo svojej rodine má a tiež to, čo si má v živote naozaj vážiť a čo je dôležité.

Dnes má Scott Drummond 67 rokov. Doteraz o tejto svojej skúsenosti povedal len svojim najbližším, nechcel sa o tom s nikým iným baviť.
Je to pre neho totiž až veľmi osobné. Drummond musel podstúpiť operáciu po nehode na lyžiach, keď v tom sa niečo pokazilo. Zrazu sa vznášal nad svojim telom a operáciu videl z vtáčej perspektívy.
Ale na operačnom sále nebol sám. Mal tam niekoho so sebou.

Toho človeka nikdy predtým nevidel, ale aj tak mu pripadalo, že ho pozná. Nehovorili spolu, len si vzájomne čítali myšlienky. Scott počul všetko, čo hovorili lekári, ale nepočul, či niečo hovorila osoba vedľa neho. Keď sa s touto osobou vznášal nad operačnou sálou, bolo mu povedané, že je čas odísť. Nesmel sa ale obzerať.

Potom zrazu stál na poli a osoba bola stále po jeho boku. Na druhej strane videl neobvyklé stromy a krásnu lúku s divokými kvetmi vo veľmi žiarivých farbách.

Scott hovorí, že nič krajšieho v živote nevidel. Tu ho ale jeho spoločník opustil. Bol to neskutočne pokojný zážitok. Pred ním sa zrazu ukázalo niečo, čo vyzeralo ako veľký mrak a on mal zrazu celý svoj život pred očami.

Videl všetko, ako to dobré, tak zlé.

Uvedomil si, že v poslednom čase robil všetko len pre peniaze a nemal čas na svojich kamarátov a rodinu. V tom čase mu ale dochádzalo, že je mŕtvy. Išiel smerom k mraku, ale z neho sa zrazu vynorila ruka a nejaký tajomný hlas mu povedal, že ešte nie je jeho čas.

Scott sa vrátil k svojmu telu a na svojej hrudi našiel poznámku, že je už 20 minút mŕtvy. Odteraz už sa ale nebojí smrti. Veríte, že existuje niečo nebom a zemou? Veríte v posmrtný život? Dajte nám vedieť do komentárov!

Ak sa Vám článok páčil, neváhajte ho zdieľať so svojimi priateľmi na Facebooku! Šírte svetom krásne a pozitívne správy!

Prečítajte si tiež:
Dievčatko si na svoje narodeniny miesto darčekov priala plechovky s jedlom: Chcela ich darovať rodinám v núdzi!

Gynekológ radí: Kedy by ste mali okamžite navštíviť ambulanciu a neváhať ani sekundu!