Muž podvádzal svoju manželku a požiadal o rozvod: Žena súhlasila a ako bonus mu pripravila takéto veľké prekvapenie!

Tento príbeh je o manželskom páre, Jakea a Edithy, ktorí boli spolu dlhých 35 rokov a žili si nad pomery v luxusnom dome. Po nejakom čase sa však Jake zamiloval do svojej sekretárky a rozhodol sa manželstvo ukončiť.

Načas sa síce odsťahoval zo spoločného domu. Onedlho si najal najlepších právnikov, aby pre neho vyjednali tie najlepšie rozvodové podmienky. Pri odchode z domu povedal Edith, aby si zbalila svoje veci a dom opustila, pretože v ňom chce naďalej žiť so svojou novou priateľkou.

Prvý deň  Edith využila na to, že si vytriedila svoje veci. Zabalila ich do vriec a krabíc. Druhého dňa dokončila balenie a dohodla sa so sťahovacou spoločnosťou, že jej veci vyzdvihnú a zavezú do prechodného bydliska, ktoré si našla.

Tretí deň Edith venovala príprave pomsty svojmu nevernému manželovi, ktorý ju zradil.

Objednala si luxusnú večeru s donáškou až domov a popíjala k nej výborné francúzske víno. Vychutnávala si obrie krevety s tým najkvalitnejším kaviárom. Keď dojedla, schovala zvyšky kreviet namočených do kaviáru do záclonových tyčí v celom dome.

Keď Edith svoj plán dokončila, odsťahovala sa a čakala na výsledky.

Hneď po jej odchode sa manžel nasťahoval späť do domu aj s priateľkou. Spočiatku to vyzeralo, že sú šťastní a spokojní. Už po pár dňoch sa však domom začal šíriť neznesiteľný zápach. Obaja dali do dôkladného upratovania a dokonca si zakúpili intenzívne domáce osviežovače vzduchu. Ani to však nepomohlo a keď stav domu nevylepšila ani výmena kobercov, rozhodol sa Jake dom predať.

Napriek priebežnému znižovaniu predajnej ceny domu každého potencionálneho kupca vždy už vo dverách odradil zápach a zdalo sa, že je dom úplne nepredajný.

Potom sa ale Jakeovi ozvala Edith, že by o kúpu domu mala záujem, pretože má naň krásne spomienky. Jake bol nadšený a ponúkol jej dom iba za polovicu jeho hodnoty, pokiaľ k predaju dôjde rýchlo. Išlo mu hlavne o to, aby sa manželka nechcela do domu ešte pred predajom pozrieť.

Jake a Edith sa na predaji a kúpe dohodli a Edith s obrovským uspokojením sledovala, ako manžel z domu sťahuje všetky veci, vrátane oných záclonových tyčí.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!