Muži sa pri pohľade na túto krásku bez make-upu cítia podvedení! To, čo dokáže s líčením je umenie!

Valerija, užívateľka platformy Tik Tok, dokázala, že make-up naozaj robí zázraky. Svoj vzhľad si dokáže zmeniť na nepoznanie!

Muži by sa pri pohľade na túto krásku bez make-upu určite cítili podvedení. Na svojej platforme mladá žena zdieľa obrázky svojej úžasnej premeny.

Valeriju Voroninu sleduje značný počet sledovateľov. Používatelia ochotne komentujú zmeny vzhľadu krásky. Samotné dievča sa nepovažuje za krásnu, ale pozná určité triky, ako sa cítiť nádherná: skrýva svoje nedostatky a zameriava sa iba na svoje výhody.

Obrázky „pred“ a „po“ vás často nútia premýšľať, či ide skutočne o tú istú osobu. Make-up, vlasy a krásne oblečenie robia zázraky a Valeria to naozaj potvrdzuje. Pod jej videami sa komentátori rozdelili na dva tábory: jedni mladú ženu za takýto „podvod“ odsudzujú, iní zase obdivujú jej schopnosti. Valeriji však nemožno uprieť, že umenie líčenia naozaj ovláda.

Posledné video vyvolalo od používateľov veľké ovácie. Dievča predviedlo neuveriteľnú premenu, ktorá získala dokonca 1,7 milióna lajkov.
@voronina_valeria_

#makeup #makeuptransformation #transformation #sameperson

♬ original sound – NERUKESSA

@voronina_valeria_

Reply to @fortnite_squad32 #makeup #makeuptransformation #transformation #sameperson

♬ original sound – Ian Asher

Ak sa Vám článok páčil, neváhajte ho zdieľať so svojimi priateľmi na Facebooku! Šírte svetom krásne a pozitívne správy!

Mohlo by Vás zaujímať: