Myslel si, že jeho žena neotehotnie, ak bude mať nechránený styk zákonite iba v noci, pretože „SPERMIE ISTO SPIA“: Dnes má však až 13 detí!

Medzi tých menej múdrych ľudí sa radí muž menom Johnathan Latmoore, ktorý celý svoj život veril neskutočne bizarnej veci, ktorá vás rozosmeje.

Tento muž sa stal 13-násobným otcom. Všetko len kvôli tomu, že si myslel, že jeho spermie v noci spia. Tvrdil, že nechránený styk mal iba v noci, pretože si myslel, že spermie vraj v noci spia.

Otec 13 detí Johnathan Latmoore hovorí, že mal nechránený pohlavný styk iba v noci. Vraj si pamätá, ako sa prostredníctvom internetovej poradne dozvedel, že spermie v noci spia a vtedy žena neotehotnie.

„Chodil som do VEREJNEJ ŠKOLY. TAK MI NEOBVIŇUJTE. OBVIŇUJTE MOJU MAMU, ŽE MI NEDALA LEPŠIE VZDELANIE. Keby som to mohol vrátiť, počkal by som na neskorší čas, pretože pravdepodobne boli stále hore,“ hovorí.

Bizarné je, že mu trvalo 13x, kým si uvedomil, že to skutočne tak nie je. Muž sa však bráni tým, že si nemohol dovoliť lepšie vzdelanie. Žiaľ, dnes si nemôže dovoliť ani uživiť všetky svoje deti.

Jeho manželka si celý čas myslela to isté a svojmu manželovi verila to, čo o spermiách povedal. Po 10 deťoch údajne ponúkla svojmu mužovi, aby spolu spali trochu neskôr, pretože sa zdá, že tak skoro (v čase ich styku) ešte spermie nespia. No, spermie očividne nespia nikdy.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!