Na letisku si všimla tohto uplakaného starčeka, ako niečo vyhadzuje do koša: Keď našla, čo vyhodil – spravila okamžite TOTO!

Mladá žena bola na dovolenke za svojou rodinou, za ktorou cestovala letecky. Keď sa vracala domov, pristála na domovskom letisku, kde sa rozhodla naobedovať. Absolútne však nečakala, že sa stane svedkom tohto… 

Pravidlá na letiskách sú často prísne. To pozná takmer každý z nás.  Presne to bol aj prípad staršieho páru, ktorý letel taktiež za rodinou a tešil sa na to, až uvidí svoju vnučku.

Pre svoju milovanú vnučku mali starí rodičia pripravený nádherný darček. Ten im však bol odobraný, respektíve zamestnanci im prikázali, aby darček vyhodili, pretože si ho do lietadla podľa pravidiel vziať nemôžu.
Amarri Hernandez sa tak stala svedkyňou smutnej udalosti, keď uplakaný starček musel vyhodiť nádherný darček pre svoju vnučku do koša.

Starček si chcel darček schovať na letisku. Zamestnanec letiska to nepovolil a nariadil mu, aby darček vyhodil do koša. To sa však nepáčilo Amarriin, ktorá sa rozhodla, že darček zachráni v nádeji, že by ho mohla neskôr staršiemu páru vrátiť.

Vnútri darčeka našla dve krásne snehové gule s fotografiami a slovami „Milujeme ťa, Katie. Babička a dedko.“

Logicky však darček neobsahoval žiadne dôležité informácie a tak žena nemala ani potuchy o tom, ako sa starček či jeho manželka volali. Zdieľala preto celý príbeh na Facebooku, kde žiadala o pomoc verejnosti pri identifikovaní páru s túžbou vrátenia daru do ich rúk. Jej príspevok zdieľalo tisícky ľudí a čoskoro sa ozval muž, ktorý jej dal na pár telefónne číslo.

Starí rodičia tak dostali telefonát, ktorý im urobil obrovskú radosť.

Žena staršiemu páru skutočne vrátila ich darček, a obaja boli nesmierne vďačný. Amarriin však tvrdí, že ide o úplnú maličkosť a že by ľudia k sebe mali byť láskaví. Aj maličkosť niekedy dokáže zlepšiť náladu a dokázať, že na svete ešte stále existuje dobro a ľudskosť.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!