Na špeciálny invalidný vozík muž nemal už bohužiaľ ďalšie peniaze Milujúci otecko ho však svojej dcérke napokon vyrobil sám!

Toto je skutočne potešujúci príbeh o vynaliezavom otcovi, ktorý prišiel na trh s cenovo dostupným riešením, ako zabezpečiť, aby jeho dievčatko malo ten najlepší a najpohodlnejší život.

Jeho dcérke Evelyn vo veku iba štyroch mesiacov diagnostikovali neuroblastóm (typický nádor včasného detského veku).

Vychádza z buniek sympatického nervového systému a je jednoznačne malígny. Vo väčšine neuroblastómov sa v ich bunkách nachádzajú určité typy chromozómových zmien, ktoré ovplyvňujú správanie nádorov.

Okrem NBL vznikajú z rovnakých tkanív aj nádory s obsahom malígnej a benígnej zložky a benígne nádory.

Dievčatko odvtedy podstúpilo už osemkrát chemoterapiu.

Evelyn ochrnula od rúk nadol kvôli nádoru na chrbtici. Keď jej otec Brad zistil, aké drahé sú invalidné vozíky vyrobené na mieru, začal rozmýšľať, ako svojej dcérke zlepší kvalitu života.

Nemal peniaze na kúpu tohto špeciálneho typu invalidného vozíka, ale chcel, aby sa mohla ľahko pohybovať.

Po dlhom skúmaní prišiel s riešením ich problému. Otec poznal presné potreby a požiadavky svojej dcéry. Keď na Pintereste narazil na dizajn, Brad povedal svojej žene Kimberly, že by sám mohol postaviť invalidný vozík pre ich dcéru.

Len za 100 dolárov dokázal vyrobiť invalidný vozík, ktorý vyhovuje potrebám jeho dcéry. Tá je šťastná a dokáže sa pohybovať ako bežné batoľa!

Neváhajte a podeľte sa o tento silný a dojemný príbeh so svojimi priateľmi.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním.

Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.