Na ulici zbadala tohto umierajúceho psíka doslova na pokraji smrti: Keď ho na rukách niesla k veterinárovi, plakala…

Žena menom Pia, si na ulici všimla krehkého, kostnatého, opusteného psa pokrytého  vredami po celom tele, čakajúceho na smrť. Okamžite vedela, že mu musí pomôcť.

Pes bol tak slabý, že to vyzeralo že neprežije noc. Pia sa rozplakala, keď brala bezmocného psa a ponáhľala s ním k veterinárovi.

Ale v tom čase už bol duch psa tesne pred opustením. Nereagoval na žiadnu liečbu a bezvýrazne hľadel pred seba. Ale Pia sa nevzdala.

Ďalších 48 hodín zostala u psa, aby ho prinútila jesť a piť, a držať sa života so všetkou silou. Jej zúfalé modlitby fungovali a stal sa zázrak. Pes objavil novú vôľu žiť!

Pia sa rozhodla, že ho pomenuje Herkules, vďaka jeho vôli prežiť. Po mnohých bolestných nociach, Piu veľmi prekvapil, keď našiel silu sa postaviť. Pia sa rozhodla, že sa s Herculesom nikdy nerozdelí. Dnes je Hercules na nepoznanie, pretože jeho srsť vyrástla a, a on trávi svoje dni s najšťastnejšou psou mamou Piou.

Pozrite sa na video nižšie a sledujte, ako sa Hercules vrátil k životu vďaka záchrane žene s dobrým srdcom!

Desiatky tisíc psov a mačiek každoročne skončia v útulkoch, či už kvôli zanedbávaniu, zneužívaniu alebo opusteniu. Zvážte adopciu pred kúpou. Navštívte miestne útulky, každý pes alebo mačka si zaslúžia spravodlivú šancu na milujúci domov.

Ďakujeme všetkým anjelom, ktorí dávajú pozor na malé a nevinné obete krutosti a zanedbávania.

Zdieľajte tento potešujúci okamih so svojimi priateľmi a spríjemnite im deň!