Narodila sa s takýmto „klaunským noštekom“ a ľudia ku nej boli veľmi zlí: Rodičia sa aj pre to rozhodli pre operáciu a dievčatko dnes žije doslova plnohodnotný život!

Pred niekoľkými rokmi sa v rodine Lloydovcov narodilo dievča so zvláštnosťou na tvári. Jej malý noštek vyzeral ako „klaunský nos“ kvôli červenej škvrne.

Bola úplne zdravé dieťa, ale bolo tu jedno “ale”. Narodila sa s červenou bodkou na svojom nose.

Lekári uviedli, že dôvodom je hemangióm nosa, vaskulárny nádor kože.

Sľúbili, že o pár rokov sa to samo zmizne, no nebolo to tak.

Rodičia čakali, kým dcérkina „škvrna“ zmizne, no jej vzhľad sa nezmenil. Bola im predpísaná aj liečba, lieky a mnohé ďalšie procedúry.

Connie však mala aj naďalej červený nos, ktorý mnohým pripomínal nos klauna. Ľudia ju porovnávali aj s Rudolfom a jeho rozžiareným ňufákom. Takže Connie vyrástla trochu plachá a uzavretá.

Rodičia však začali hľadať lepších odborníkov a po troch rokoch sa im to podarilo…

Lekári dievčatku škvrnku odstránili, operácia bola úspešná a rana sa rýchlo zahojila. Dnes môže žiť plnohodnotný život s krásnym nosom.

Connie,  sa stala oveľa šťastnejšou a spoločenskejšou. Už sa jej nebudú dostávať čudné pohľady, môžu žiť v pokoji a šťastí.

Zdieľajte, ak súhlasíte s tým, že náš vzhľad sa nevyberá a je hlúposť vysmievať sa „iným“ ľuďom!

Prečítajte si tiež:

Zdroj Foto: Connie Lloyd

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a rodinou a šírte radosť a šťastie vo svojom okolí.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane