Našli malého, nezvestného 3-ročného chlapčeka bez zranení: Muž, ktorý ho našiel povedal, že za to môže samotný Boh!

Christopher Ramirez, nezvestný 3-ročný chlapec bol nájdený živý v Texase a je vďaka božskému zásahu v bezpečí domova.

A chlapcov záchranca, Tim Halfin, vzdáva Bohu všetku slávu za to, že ho doviedol na miesto, kde sa chlapec nachádza.

Christopher Ramirez sa minulú stredu okolo 13:30 stratil po tom, čo sledoval svojho psíka do lesa pri jeho dome. Ramirezova matka Araceli Nunez vedela, že niečo nie je v poriadku, keď sa pes vrátil domov bez jej syna.

Stratený bol v lese celé 4 dni!

Podľa Faithwire sedel Halfin v sobotu na biblickom stretnutí, keď sa prvýkrát dozvedel o zmiznutom chlapčekovi. ABC News uvádza , že hneď ako sa Halfin dozvedel o Ramirezovom zmiznutí, cítil sa povolaný Bohom, aby ho šiel hľadať.

Okolo 11:45 začal Halfin hľadať Ramireza v lese, keď zrazu začul hlas dieťaťa.

„Povedal som: ‚Christopher, si to ty?“ spomenul si Halfin. „Potom znova prehovoril a ja som si povedal: „Fuj! Chvála Bohu!’“

Čoskoro Halfin narazil na Christophera, ktorý bol v lese bez oblečenia. Halfin rýchlo zavolal 911, aby nahlásil nezvestného 3-ročného chlapca, ktorý bol nájdený nažive a v bezpečí.

Halfin dodal, že to musel byť „božský“ zásah, ktorý ho priviedol k Ramirezovi.

Predtým, ako ho Halfin našiel, oddelenie okresného šerifa nešetrilo finančnými prostriedkami na hľadanie batoľaťa, nasadilo drony, lietadlá, jednotky K-9 a pátracie skupiny, aby ho našli.

Slová nedokážu opísať, ako som sa cítila, keď som ho znova držalav objatí,“ povedala Nunez o tom, že sa opäť stretla so svojím synom. „Bolo to neuveriteľné.“

Na pondelkovej tlačovej konferencii po tom, čo batoľa priviezli do nemocnice, Nunez tiež označil jeho záchranu za „zázrak“.

source photo : www.pexels.com