Neskutočne veľká radosť: Chlapcovi s Downovým syndróm sa splnil obrovský sen a prijali ho na vysnenú Vysokú školu!

Pre tohto chlapca neexistovalo nič lepšie ako otvoriť poštovú schránku a vo vnútri nájsť prijímací list na vysnívanú vysokú školu. Navyše, keď viete, že ste iný ako ostatní študenti.

Kurt Kinley si nebol istý, či okamih, na ktorý najviac čaká, niekedy príde. Jeho život je totiž plný zdravotných problémov, trpí Downovým syndrómom.

Počas dospievania boli jeho najväčšími vzormi súrodenci Glenn a Kelsey. Inšpirovaný svojimi blízkymi sa Kurt prihlásil do dvojročného programu na Heartland Community College, ktorý je určený pre dospelých so špeciálnymi potrebami. Keď sa mal konečne dozvedieť, či bol prijatý, jeho matka Michele zaznamenala okamih, na ktorý tak dlho čakal.

A ešte že tak urobila. Jeho reakcia vás privedie k slzám.

„Vzali ma! Áno!“ zakričal Kurt a ihneď ho premohli slzy čistej radosti. Video sa okamžite stalo virálnym. Toto chlapcove víťazstvo ukáže ostatným rodičom s deťmi so špeciálnymi potrebami, že vysoká škola je na dosah pre každého.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!